Heco Elementa 700

Bipo

Active member
Bez reklam
Każde kolumny jakiś bas mają tylko trzeba go dostosować pod swój gust.... :) Dlatego odsłuch i jeszcze raz odsłuch to tobie ma się buźka cieszyć w trakcie odsluchu bo ty je będziesz miał w domu i będziesz na nich słuchał nie my. My możemy zasugerować i opisać co naszym zdaniem nam się podobało lub nie podobało w danych kolumnach względem innych a czy dla Ciebie w trakcie odsluchu będzie tak samo to już kwestia indywidualna... :)
Ja mogę napisać że dla mnie moje heco grają mocnym, miesistym i dociążonym dołem, druga osoba napisze że heco mają nie kontrolowany bas bo on lubi bardziej zwarty i punktowy, inna napisze że mają rozlazły z tzw.bułą. ....i cóż z tego jak mnie najbardziej podoba się taki rodzaj basu i taki mi najbardziej podchodzi...:) Ja też odsłuchiwałem mnustwo par kolumn i to znacznie droższych i wybrałem kolumny jakie mam a wcale nie są drogie a gebuzka się cieszy jak się je słucha.... :)
 
Ostatnia edycja:

towalski

Member
Dokładnie, jak Bipo mówi odsłuch. Ja po czytaniu internetów jechałem po Arie, a wróciłem z Heco bo mnie po prostu wyrwały z butów, dlatego - odsłuch i decyzja.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Może nie na temat ale taka ciekawostka. Cytat.
hierarchia i dźwięk poprawne. Od dołu!
1. Victa - pomijamy
2. Dawna Music Style Obecna Aurora - granie gęste, ciepłe, mocne, delikatniejsze na górze ale obszerne. Z solidnym basem
3. Aleva GT - granie zbliżone do Auroray chociaż równiejsze, delikatniejsze.
4. Elementa - to model aktualny łączący Aurore z Celanem. Dźwięk jaśniejszy, z szybszym basem. W skrócie Wygląd Aurory dzwięk Celana.
5 Celan GT lub nowe Celan Revolution - jaśniejsze, bardzo przestrzenne granie, szybkie, Do tego znakomita obudowa.
6. New Statement - inna klasa Celana. Level wyżej. Inne firmy to już by zaliczyły do HiEndu
7. Concerto Grosso - chyba już nie produkowane.
 

towalski

Member
Elementa gra świetnie. Jestem ciekawe NS. Póki co kompletuje zestaw 7.1.4 -> w pierwszej kolejności sufitowe - myślę nad 802 lub 2602. Ktoś podpowie, czy do atmosa warto droższe 2602?
 
Ostatnia edycja:

milewski81

New member
zgadzam się z Werf. Heco może komuś się podoba... Tweeter w Heco jest tak słaby, że od the new statement wole swoje AE Radiance 3... hi end phi

Słucham czasami Celanów osobiście nie są złe, ale mnie taki przekaż nie leży, w którym połowa dźwięków ginie : ) Faktem jest, że w napierd...... mogą się podobać.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Do kina raczej bralbym Heco. Szkoda kasy na R. W kinie i tak watpliwe jest abys uslyszal roznice.

Jezeli mowilibysmy o stereo. Wtedy zalecalbym odsluch.
 
Do góry