Pinkbull

dexem

New member
hmm wiem ze jak sie nie uslyszy to sie nie oceni ale wizualnie wygladaja calkiem dorze, jeszcze ta cena bardzo zachecajaca
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Właśnie dlatego, że wizualnie wyglądają aż za dobrze, to w tej cenie mają raczej jedynie wygląd. Nie chcę ich z założenia dezawuować, ale one po prostu mają za dużą liczbę głośników, aby to mogło dobrze zagrać. Zresztą, gdzie zmieścić taki centralny głośnik.

W tej cenie kupisz bardzo fajne Quadrale Quintas i będzie to grać.

ArtS :)
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
ArtS czy Quadrale Quintas 500 mogą dobrze zagrac w pomieszczeniu 17m2 z Onkyo 604?
Drugie jeżeli można co lepiej w tym pomieszczeniu zagra Quadrale, czy Koda 707 v 2?
Pozdrawiam i dzięki
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Z pewnością, zarówno Quadral Quintas, jak i Koda 707, spokojnie nadają się do pomieszczenia 17 m2. Które zagrają lepiej, nie wiem. Nie miałem okazji słuchać głośników Kody, dlatego nie mam porównania.

ArtS :)
 

lovemusic

New member
ja natomiast miałem okazję słuchać KODY 707 i nie bardzo mnie przekonały, więc postanowiłem kupić w ciemno PINKBULLE. Na szczęście się nie zawiodłem. Niedość, że wyglądają jeszcze lepiej w realu (kupiłem zestaw mahoniowy) niż na zdjęciach to grają naprawdę fenomenalnie. KODA się nie umywa. Pozdr
 
Do góry