Jakie kolumny do Denon AVR-2808

kuba3303

New member
Witam,
Mam pytanie jakie zakupić niedrogie kolumny do Denona AVR-2808? ( 7x110W ) Pokój mam 15m2 i głośniki będą musiały stanąć bliżej ściany. Chciałbym żeby grało to dynamicznie i dobrze, zastanawiam sie tylko czy 2 kolumny i podłączenie podwójne stereo da radę czy nie? Jeżeli tak to co byście mi polecili? Dzięki za porady.
 
Ostatnia edycja:

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie drogie?
Sprecyzuj ile chcesz wydać mniej więcej.
Jakiej muzyki słuchasz?
Skoro będą przy ścianie to dobrze żeby otwór bass-refleks był z przodu.
15m2 to może też nad monitorami można się zastanowić?
 

kuba3303

New member
1,5 tys zł Co słucham to głównie muzyka zroznicowana typu OMD, Andre Rieu, One Republic, Kult, ATB... Zróżnicowanie jest duże ale mam nadzieje ze uda się coś dobrać :)
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślę że mógłbyś się zastanowić nad

Audiofilskie Kolumny Indiana Line Nota 550x* BDB (6976238181) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Cena jeszcze do negocjacji, zgrabne i przyjemnie grające kolumny podłogowe, w sam raz na 15 m2 i bass reflex z przodu, dobrze byłoby dopytać o gwarancję.

Zadbane Kolumny Stereo KEF C5 Komis Myślenice (7020681389) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Też ciekawa opcja, parę osób miało lub ma na forum te kolumny i pozytywnie się wypowiadało na ich temat, ale tu chyba tylko odbiór osobisty.

MONITOR AUDIO Silver RX2 komis W-wa (6999429889) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Miałem kiedyś model BX6 (półka niżej), te monitorki powinny zaprezentować dobrą średnicę, przyzwoity punktowy bas, ogółem kolumny dosyć uniwersalne, gorzej przy odsłuchu czegoś bardziej dynamicznego (tj rock'a albo dubstepu) wtedy może dać znać o sobie metalowa kopułka i trochę pojazgotać ;)

A z nowych kolumn zwróciłbym uwagę na monitory Dali Zensor 3.

Pamiętaj o tym że do monitorów pasowałoby dokupić standy więc koszta się niestety zwiększają.

Pozdro
 
Do góry