Klipsch serii RP w kolorze Piano Black

Alf2

New member
Dzięki za info....
Pozostanę chyba przy Onkyo, bo wydaje się nowszy, tańszy i chyba bardziej funkcjonalny- może nie będzie taki zły w stereo....
Zmieniam zatem wątek jak chodzi kolumny- Klipsche mi się spodobały, ale faktycznie potrzebuję czegoś, co będzie stało przy ścianie.
Cieszę się, ze być może uda się zrezygnować z suba, zostawiajac tylko centrala i 2 podłogówki- jeszcze raz dzięki Wam za nakierowanie....
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Co do muzyki jak na ampli seria RZ świetnie zdaje egzamin - usłyszałem po przesiadce z 676.
Kolumny to już tez kwestia indywidualna (tak jak ampli) - najlepiej odsłuchać kilka model i wybrać pod swoje ucho.
 

worms

New member
Witam szanowne grono.
Tydzień temu zakupiłem zestaw Klipsch 160m, 440c, 240s, 112sw i jestem mega zachwycony tym jak to się pięknie zgrało z 4400h.
Troszkę z początku byłem smutny z powodu iż piano black nie był dla mnie dostępny, żona się uwzieła, zakaz połysku. To mimo wszystko ebony nie wygląda tak źle i pewnie mniej w oczy rzuca się brud.



Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

armanig, chciałbym się skontaktować na PW, ale masz chyba zapchaną skrzynkę.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Ślicznotki monitorki już u mnie trochę się naczekałem na nie.

IMG_20180717_135235_HDR.jpg

IMG_20180717_135250_HDR.jpg
 

arielio

New member
Czesc Panowie.

Wiadomo już coś o dostępności nowej serii reference premiere ? Przemknęły mi ostatnio zdjęcia zrobione w jakimś sklepie na odsłuchu. Chyba *********.
 

arielio

New member
A to niespodzianka ! Szukałem ich po starych nazwach, czyli rp280, a teraz nowym odpowiednikiem jest rp8000...
Blackninja słuchałeś ich już ? Jest progres względem poprzednich RP ?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
A jak Wam się podobają "nóżki" na których nową serię wsadzili ? Dla mnie trochę dziwnie to wygląda - szczególnie przy dość potężnych RP8000F.
Chyba jest opcja ściągnięcia i założenia kolcy ?
 

Ano-2013

New member
Uzywa ktoś RP 160 lub RP 600m jako tyly w kinie? Bo tam zastanawiam się nad zakupem, mam RP 8000, RP 504, sw 115. Jednak na tyly nie wiem czy warto brać największe 600 czy mniejsze 500. W cenie dużej różnicy nie ma, ale czy w efektowych wykorzysta się ich możliwości?
 

wojoo

New member
Planuje zmienić cały zestaw pod KD i Stereo, zastanawiałem się nad RP-280F razem z TX-RZ840

Czy to razem będzie dobrze gadać?

Pomieszczenie 30m2, muza klubowa, techno, trance, hardstyle etc

KD koniecznie pod Atmosa
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Planuje zmienić cały zestaw pod KD i Stereo, zastanawiałem się nad RP-280F razem z TX-RZ840

Czy to razem będzie dobrze gadać?

Pomieszczenie 30m2, muza klubowa, techno, trance, hardstyle etc

KD koniecznie pod Atmosa

Nie spamuj - napisałeś już to samo w innym watku - masz tam odpowiedź.
 

Ano-2013

New member
Kupiłem ostatnio rp600m na tyly - są duże. Powiem szczerze, że naprawdę fajnie graja myślę że w wielu przypadkach spełniły by rolę do stereo. Przy cichym graniu w stereo grały bardzo dobrze, dopiero przy podkręceniu glosnosci już słychać, ze rp8000 mogą więcej. Jednak do słuchania delikatnego są ok. Na tyłach tez potrafią zaskoczyć, nie wiem czy aż tak wykorzystam ich możliwości, szczególnie że po kalibracji na marantzu jakoś mi wycofało je.
Mam sr5013 i mm7025 - teraz może mm7055 aby później atmosa zrobić. :)
 

castel

Member
Kupiłem ostatnio rp600m na tyly - są duże. Powiem szczerze, że naprawdę fajnie graja myślę że w wielu przypadkach spełniły by rolę do stereo. Przy cichym graniu w stereo grały bardzo dobrze, dopiero przy podkręceniu glosnosci już słychać, ze rp8000 mogą więcej. Jednak do słuchania delikatnego są ok. Na tyłach tez potrafią zaskoczyć, nie wiem czy aż tak wykorzystam ich możliwości, szczególnie że po kalibracji na marantzu jakoś mi wycofało je.
Mam sr5013 i mm7025 - teraz może mm7055 aby później atmosa zrobić. :)

Raczej nie wykorzystasz,sam miałem rp160m i sprzedałem szkoda inwestować.
Nie wyciągniesz z nich na tyłach tego czego oczekujesz,kalibracja zrobi swoje;)
 
Do góry