Klipsch serii RP w kolorze Piano Black

ThePepe

New member
Bez reklam
RP-280F-black - 7400 za parę. Walnut też droższe - 6000 zł.
RP-450C-black - 3000 zł
RP-160M-black - 3100 zł za parę
oczywiście detal, nie wiem jaki rabat można wyrwać
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
W zależności kto i jakie układy ma w sklepie 10-30%.. :)od ceny detalicznej. Myślę że set w jednym sklepie za 9tys spokojnie wyrwiesz albo i taniej.. :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdyby się udało faktycznie wyrwać cały set 5.0 za taką kwotę, to uważam, że super.
Ja mam jeszcze dipole do 7.1 z serii, także następne 3k trzeba doliczyć.
 

lobos

New member
Bez reklam
Panowie, a te białe piano to rozumiem, że takie limited limited jak np. Velo u Bipo? :wink:
W sprzedaży ich nie będzie?
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Tamte białe to sobie ktoś sam pomalował, tak jak Bipo suba. Kto wie, może Klipsch jeszcze wprowadzi białe, czarnego piano też nikt się nie spodziewał :)
 

nickkk

New member
Udało się zrobić fotkę serii z PianoBlack, dobrze na żywo to wygląda zapewniam. Wizualnie i prezencja, to zupełnie inna para kaloszy jak patrzę teraz na swoje.

Armaning co masz na myśli pisząc powyższe? Inna para kaloszy: na korzyść Klipscha czy Opusa?
Czy masz na mysli wykonanie na tym samym poziomie, a styl inny :)

Zmieniłeś juz sprzet?, bo na innych wątkach pisza że masz Onkyo 810 i te Klipsche a tu na wątku jakbyś sie ciagle zastanawiał....

Opusy pod młotek ida?
Pozdr.,
PG
 

lobos

New member
Bez reklam
Sprzedał, sprzedał... ;-) Poszły w momencie.
Teraz w "głównym" salonie ma Onkyo+Klipsch a w drugim wieżę Marantza+KEF R300.
Na takim jestem etapie.;-)
W planie miał dokupić resztę do Setu na bazie R900+R600+R300 jakby trafiła się okazja do kupna frontów i centrala.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, Lobos chyba robi podchody jak mnie mnie nie ma w domu, wszystko wie :)

Co do mojej opini nt. Klipscha lakier vs standard, to tak jak napisałem, różnica wizualna na dużą korzyść wersji PianoBlack.
Na żywo prezentują się na prawdę fajnie i w porównaniu do moich obecnych Klipschy, to niebo a ziemia.

Natomiast Opusy które pogoniłem, wizualnie (dla mnie) to była poezja, no, ale kosztowały kilka razy tyle co Klipsch.

:)
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Zapomniałem Ci powiedzieć, że wprowadziłem się za ścianą. :-D
Czytam uważnie choć ostatnio mniej. A pamięć też mam dobra.;-)
Swoją drogą... chociaż tą sygnę byś poprawił.
Wiem, że masz z 6 ampli na stanie i z 5 wzmaków a co tydzień się to zmienia, ale menu główne z obu salonów mogłoby być aktualne.:)
Ludzie chcą wiedzieć na co mogą liczyć w Black Friday? :-D :p
 

nickkk

New member
Dokładnie, Lobos chyba robi podchody jak mnie mnie nie ma w domu, wszystko wie :)

Co do mojej opini nt. Klipscha lakier vs standard, to tak jak napisałem, różnica wizualna na dużą korzyść wersji PianoBlack.
Na żywo prezentują się na prawdę fajnie i w porównaniu do moich obecnych Klipschy, to niebo a ziemia.

Natomiast Opusy które pogoniłem, wizualnie (dla mnie) to była poezja, no, ale kosztowały kilka razy tyle co Klipsch.

:)

Pamiętam jak wychodziły RZ800 i RZ900, falę hejtu na forum i wypowiedzi typu, że to mikrofalówka ;)
I prosze, sam kupiłeś jedną :)

Sorki ale nie za czesto zagladam na forum i nie śledze wątków
Rozumiem, że kupiłes RP280, zadowolony jesteś ze zmiany?
Czy duża jest różnica pomiędzy RZ800, RZ810 i RZ820?
I czy mam czego żałować, że nie kupiłem RZ900?, bo jak narazie to jego następcy nie widać
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lobos, jeszcze trochę i zacznę się poważnie zastanawiać skąd u Ciebie te wszystkie informację, muszę przejrzeć monitoring, a Black Friday u mnie cały rok ;)

Nickkk, no właśnie widzę, że ominęło Cię trochę ;)
Już sporo pisałem na ten temat.
820 nie słuchałem, ale ponoć 810 lepsza. Rozmawiałem z gościem który w tym siedzi, ile w tym prawdy, nie wiem. Może pitolenie.
800 bdb, ale ja potrzebowałem kilku "nowości", a sam ampli uważam za świetny, dobre stereo (chociaż ja mam i tak spęty wzmak 9070 Onkyo), no i oczywiście kino - szczególnie w trybie THX.

Z RP280 jest więcej jak zadowolony i w kontekście KD uważam za nr.1, jest świetnie zestrojone. Lepsze dla mnie, to już w dużo droższych widełkach cenowych.
Więc jak w coś pójdę następnego, to już będzie na prawdę grubo. Bo tutaj uważam tylko sens zamiany.

Wracając do Onkyo RZ900, to był bardzo udany i chwalony model.
 

fanatykmazda

New member
Witam , przepraszam ze tak tu w wątku ale nie wiedziałem gdzie to umieścić ,interesują mnie te kolumny klipsch rp280f ewentualnie nizsza seria 28f , jako ze na forum każdy pisze by je posłuchać przed zakupem, i tu właśnie jest problem nie maa gdzie . Jestem z mazur okolice Pisza na próżno wiec tu szukać sklepów z******odsłuchu. Może ma ktoś wiedze gdzie owe kolumny można posłuchać******ewentualnie może jakiś forumowicz mogłby przez chwile pozwolić odsłuchać ( oczywiście odwdzięczę się). Napedzane to będzie onkyo 8150 w pokoju około 35m2 . Muzyka cos w stylu ESRA KAHRAMANN EX LOVE HAKAN AKKUS REMIX. Dodam ze******sklepy w olsztynie jak i w Białymstoku nie posiadają******takich kolumn na odsłuchy ewentualnie tylko pod zamowienie. A na dalsze wyjazdy w tyg brak czasu a w niedziele takie sklepy są pozamykane. Interesuja mnie jeszcze jbl studio 290 ktoś coś? Dziękuje za jakiekolwiek informacje pozdrawiam.
 
Do góry