Dobry wybór

darkowski

New member
Witam chciałbym uzyskać pomoc w wyborze kolumn mianowicie zastanawiam się między JBL ES 100 a CANTON CHRONO 509.2 DC bedzie to grało z Denonem 1907,pokój 25m odległość od kolumn będzie w granicach 4,5m ,ogólnie kolumny będą przeznaczone do słuchania muzyki dance czasami też do obejrzenia jakiegoś filmu,posiadam jeszcze sub JBL ES 150 i 4 kolumienki Magnat Monitor 110 do systemu 7.1.Aktualnie mam kolumny Tonsil SCHERZO 200
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Bardzo trudno znaleźć gorsze kolumny niż JBL ES 80 /ES100 - brzmienie określiłbym jako estradowe najgorszego sortu .....chyba że ktoś lubi taki styl to wtedy będzie zadowolony .Kupowanie tych kolumn w ciemno mocno ryzykowne jest

Bez urazy ale bardzo mnie rozbawiłeś stwierdzeniem, że na JBL ES100 będziesz słuchać muzyki - to tak jakbym napisał ,że na telewizorze "Neptun" będę oglądać filmy 4K :D
 

darkowski

New member
A czy ja powiedziałem ze na jbl będe słuchać muzyki?ja napisałem żeby ktos doradził mi kupno kolumn z tych dwóch propozycji bądź jakiś innych a ze nie będe je kupywał
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli nie będziesz słuchać muzyki na kolumnach ,to co będziesz z nimi robił ?

Z wymienionych Canton jest lepszą propozycją ,jeżeli wziąć pod uwagę całościowo dźwięk - powtarzam DŹWIĘK .Jeżeli lubisz słuchać muzyki bardzo głośno - powtarzam GŁOŚNO lub podokuczać sąsiadom kup JBL ,to nie są jakieś specjalnie wymagające i trudne do napędzenia kolumny
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Bardzo trudno znaleźć gorsze kolumny niż JBL ES 80 /ES100 - brzmienie określiłbym jako estradowe najgorszego sortu .....chyba że ktoś lubi taki styl to wtedy będzie zadowolony .Kupowanie tych kolumn w ciemno mocno ryzykowne jest

Bez urazy ale bardzo mnie rozbawiłeś stwierdzeniem, że na JBL ES100 będziesz słuchać muzyki - to tak jakbym napisał ,że na telewizorze "Neptun" będę oglądać filmy 4K :D
ES100 jak ktoś lubi głośnooo słuchać, koncertowo to czemu nie.
 
Do góry