Jaki subwoofer do mojego zestawu do domu do 1500 zł MAX.

cyklonos

New member
Witam. zastanawiam się nad dokupieniem subwoofera do mojego zestawu kina domowego to jest to czego jeszce nie mam i zapewne dopiero po zakupieniu tego urządzenia poczuję potęgę i efekty jakie mogę z niego wydobyć ?:)

Mój zestaw to:

Amplituner: ONKYO tx nr535
Kolumny: Taga TAV-606 SPECIAL EDITION

Pokój mój jest na poddaszu 13m kwadratowych,
4.15 x 3.20 mały lecz też patrząc w przyszłość może być kiedyś zmiana pomieszczenia wiec będzie pewnie trochę większe.. nie mam pojęcia jaki subwoofer kupić do tego zestawu ..

na czym mi zależy:
Filmy akcji ,horrory przygodowe oraz muzyka nowoczesna czyli dance disco polo itd. muzyka wystarczy mi na te kolumny nawet :)
Lecz wracając do filmów brakuje mi basu niskiego te pomruki itd.. wiadomo horror kurcze wiecie o co chodzi :) itd. dlatego proszę Was o opinie propozycje i pomoc.

Z tego co się orientuję to musi być aktywny. nie wiem ale chyba dobry jest z włącznikiem jakimś z przodu czy nie? i regulacjami głośności itp? i by nie było słychac jak nie raz piszą że zasilacz od suba jest jakiś głośny:/

czy takie coś jest dobre i by pasowało?
Subwoofer AKTYWNY YAMAHA NS-SW200
Subwoofer AKTYWNY YAMAHA NS-SW200 Gw 36m _RATY 0% (6682274883) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Podsumowując:
Jaki subwoofer jaki kabel pod niego gdzie ustawić go najlepiej czy mogę np za łóżkiem za sobą a po drugiej stronie tv stoi czy nie.

PRZESYŁAM SPECYFIKACJE AMPLITUNERA I KOLUMN:

https://anotepad.com/note/read/b5yg6h
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z bardzo dobrych masz - Audio Pro Addon.
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę.
 

cyklonos

New member
Z bardzo dobrych masz - Audio Pro Addon.
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę.

hmmm nie mogę znaleźć żadnych opinii o nim ?

a co powiesz o ELAC SUB 111.2 ??

Specyfikacja:

1-drożna konstrukcja, bass reflex, aktywny
Pasmo przenoszenia: 35Hz – 240Hz
Głośnik o średnicy 200mm
Moc: 80 W
Wymiary: 400 × 257 × 400 mm
Waga: 13kg
 

mors111

Active member
Bez reklam
ja osobiście nie lubię marki Elac , kilka razy słuchałem ich kolumn ( raczej niższa półka ) jak u suba z 20-cm głośnikiem ( też niższa półka ) i nie zrobiły na mnie pozytywnego wrażenia

za 1.500 masz JBL Studio 250 , Arena za 500zł mniej , ale ten tańszy ma też 1/2 mniejszy wzmacniacz i gorsze pasmo przenoszenia

ja bym nie szukał "wynalazków" i szedł w "sprawdzone" systemy
 
Do góry