Czy to ma sens - głośniki zamiana

cork

New member
Witam

pomóżcie - doradźcie
chciałbym podmienić kolumny przy kinie domowym 5.1 - moja sytuacja wygląda następująco :
posiadam ampli Onkyo 646 i komplet głośników 5.0 Magnat Monitor 210 i 110 + sub Heco

na początek chciałbym zmienić dwa głośniki frontowe na coś o lepszym brzmieniu ( w grę wchodzą tylko podstawkowe - pomyślałem o KLIPSCH RP-160M ) - nie wiem czy to dobry wybór

słucham często radia , spotify ogólnie dużo muzyki filmowej ale też popu , rapu - ogólnie wszystko

pokój około 30m2 , budżet max 2tysie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A co zrobisz jak np 5 osób napisze że tak, a kolejne 5 napisze że nie :) Lepiej poczekać nawet 2 miesiące z zakupem, a sprawdzić na sobie :)
 

cork

New member
Ok , to może inaczej a jakie głośniki są warte uwagi jeżeli chciałbym wziąć do odsłuchu, jakieś propozycje ?? Chodzi mi o lepszą jakość niż tych cieniasów które mam obecnie
 

cork

New member
W koncu ktos odpisal dzieki ale podłogówki odpadają muszę mieć podstawkowe jakieś propozycje??

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

cork

New member
Sorry ale te Monitory Audio Silver 2 odpadają nie podobają mi sie totalnie . A czy te klipsch 160 są tak słabe?? Chcę też trochę stereo posłuchać , chyba że wymienię półkę i kupić wtedy kolumny podłogowe.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

cork

New member
A powiedzcie używane kolumny Acoustic Energy Aelite 2 czy są warte uwagi ??

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Kejup

Member
Bez reklam
Z podstawek przychodzą mi do głowy Kef r300 ale nie wiem czy 30m2 to dla nich nie za dużo i cena wyższa :-(
 

cork

New member
Ok sprawdzę wasze typy , siedziałem, ostatnio na audio forum i kilku polecało głośniki STX ELECTRINO 250 -macie jakieś opinie o tych kolumnach??
 

cork

New member
Miał?? Czy rozumiem że coś z nimi nie tak bylo??

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry