Kolumny do Denon AVR-2113

krp

New member
Dzień dobry wszystkim, to mój pierwszy post na forum i chciałbym się najpierw przywitać. :)

Poszukuję zestawu 5.0 / 5.1 do wzmacniacza Denon AVR-2113. Budżet wynosi +/- 3000 zł.

Zastosowanie: gry (PlayStation) i filmy.

Docelowe ustawienie:
i.***************.com/84Ae4fY.png
i m g u r

pokój ma ok. 17m2 ale jest otwarty na korytarz, schody do góry i do kuchni, więc powierzchnia jest znacznie większa. Odległość od tv do kanapy około 2,5 metra.

W oko wpadły mi kolumny kolumny głośnikowe Wharfedale Diamond 10.7/10.1/10.CS za 3500 zł. Najbardziej mnie ciekawi jak będzie z basem bez subwoofera. Budżetu nie zwiększę i tak został napięty. Bardzo proszę o opinię. Może coś z allegro? Jeszcze dzisiaj są raty 0% i chętnie bym skorzystał.
 
Ostatnia edycja:

krp

New member

krp

New member
A może Heco Music Style 500/Style 200 i Center 2 ? :)

Na pierwszy rzut oka fajne, a na drugi 3000 zł kosztują same 2x Heco Music Style 500, a gdzie reszta?
5.0 to jest konieczność ze względu na zastosowanie (gry i filmy), nie biorę pod uwagę zakupu samych frontów.

Na chwilę obecną z zaproponowanych kolumn jedynie Monitor Audio MR4 mieszczą się w budżecie (na szybko znalezione 3200 zł za zestaw) oraz te wharfedale po maksymalnym jego nagięciu (3500 zł).
 

Rafal7

Banned
Jak by się nie mieściły w Twoim budżecie to Ci pomysłu nie podrzucił, potrafię czytać ze zrozumieniem
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Dołożę jeszcze więcej i będą jeszcze lepsze. Budżet mam 3000 zł. Te 3500 zł za wharfedale to jest totalny max i wolałbym coś za 3000 zł.



Z tych kolumn zestaw 5.0 w cenie +/- 3000 zł uda się złożyć z MONITOR AUDIO MR 4. Czy to będzie lepszy wybór niż Wharfedale?
To się mieścisz z zestawami grubo poniżej 3500 :) . Przy Twoim pomieszczeniu to MR6.
 

krp

New member
Rozumiem, że linki do konkretnych ofert są niezgodne z regulaminem. Naprawdę nie mogę nigdzie znaleźć takich zestawów 5.0 w cenie poniżej 3500 zł. Jeżeli mógłbym, to bardzo proszę o podesłanie informacji na priv, gdzie mają tak niskie ceny.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Rozumiem, że linki do konkretnych ofert są niezgodne z regulaminem. Naprawdę nie mogę nigdzie znaleźć takich zestawów 5.0 w cenie poniżej 3500 zł. Jeżeli mógłbym, to bardzo proszę o podesłanie informacji na priv, gdzie mają tak niskie ceny.

Napisz do blackninja na PW to się dowiesz :)
Skoro on mówi, że się mieścisz w budżecie tzn, że on ma takie ceny.
 

krp

New member
Jestem zdecydowany na MR6 ale w jeden weekend partnerka stłukła szybkę w telefonie, pękła nam płyta grzewcza w kuchni sama z siebie, a ja skręciłem kolano, więc z powodu nieprzewidzianych wydatków muszę się wstrzymać do wypłaty. ;)
 
Do góry