HKTS 30 do 16m2

cyrric

New member
Witam
wlasnie planuje zmiane wystroju i zastanawiam sie nad tymi kolumnami(bialymi), czy jest to dobry wybor? do 16m pokoju, na ta chwile mam amp denona i kolumny yamahy podlogowe 5.1 subuffer. ale chcialbym zamienic to na cos malego. a co sadzicie o MOVIESTAR DX-1SE 5.1 HCP
czy warto sie bawic w taka wymianę?
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
W kinie będzie lepiej, bo masz subwoofer w porównaniu do poprzedniego zestawu. W muzyce ciut ubożej ale można się przyzwyczaić, bo to przeciez małe głośniki.
 

cyrric

New member
W kinie będzie lepiej, bo masz subwoofer w porównaniu do poprzedniego zestawu. W muzyce ciut ubożej ale można się przyzwyczaić, bo to przeciez małe głośniki.

Tu mam też subwoofer Yamahy ale nie pamiętam jaki.czyli Yamahy nawet podłogowe będą slabaszej klasy niż hts a jak te wharfadrle?
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Te hkts-y to są dobre na głośniki efektowe, a nie jako główne. Ja zaczynałem od hkts65, ale im mniej było kd, a więcej muzyki tym bardziej rodziła się potrzeba wymiany małych podstawek na solidne fronty. Nie wiem czemu chcesz iść w odwrotnym kierunku ?
 

cyrric

New member
ja w ogole nie slucham muzyki. ogladam tylko filmy, a powiem szczerze ze znudizly mi sie te wielkie kolumny i chcialbym cos malego ale zeby gralo tak jak one lub lepiej. a ze wlasnie mam remont to dobry moment na zmiany :)

A co powiecie na te JAMO S626 HCS lub S628
albo Pure acoustics nova 6 ?
 
Ostatnia edycja:

cyrric

New member
odswiezam temat :) ktos osttnio dorzadzil mi kolumny dali. czy polecacie cos z tej firmy (max.3000)?
czy sa lepsze od yamahy albo HKTS?
i czy to faktycznie mozliwe ze HK (plastiki) zagraja lepiej niż drewniane kolumny?
 
Ostatnia edycja:

cyrric

New member
Stary model ale ok. U Ciebie do 3k to Dali Zensor 7. Lepiej zagrają od małych głośników w stereo.

Zestaw 5 głośników zensor za 3k? Niestety widziałem ale po 5k. Tyle nie dam niestety. Muzyka średnio mnie interesuje kolumny potrzebuje do filmów i gier 😁. Sam już nie wiem, a te jamo? To jakaś slabizna? I z drugiej strony czy na tyle m2 potrzebuje podłogowek? Czy może faktycznie skupić się na plastikach ?
 
Do góry