Sprawdzenie kolumn w sklepie.

Szym3k

Member
Słuchajcie... Mam kupić kolumny. Jak sprawdzić czy wszystko z nimi jest ok, czy wszystkie głośniki w nich działają? Odsłuch oczywiście będzie, ale nie wiem czy ewentualnie wyłapię, że jakiś głośnik nie działa.

Pozdrawiam
Szymon
 

000HQ150

Banned
Jak nie jesteś głuchy to raczej problemu nie ma.
Przystawisz ucho do każdego z przetworników i usłyszysz czy gra czy nie.
 

Szym3k

Member
Nawet wysokotonowe będzie słychać? To mają być małe kolumnie ki, coś ala monitory, z dwoma głośnikami.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dasz radę - musisz usłyszeć, a przy niskotonowym ewentualnie średnio-niskotonowym to przy lekkim nagłośnianiu możesz delikatnie rękę przystawić i będziesz czuć wychylenie membrany...a przy głośniejszym słuchaniu będziesz widział jak membran się wychyla..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Gdzie ty to kupujesz.w biedronce ?! Nie zachowuj sie jak dziecko. Jestem na tym forum sporo lczasu ale takie pytanie widze 1 raz.
Kupujesz, nie gra ? Oddajesz...
 

wucash

Active member
Bez reklam
Gdzie ty to kupujesz.w biedronce ?! Nie zachowuj sie jak dziecko. Jestem na tym forum sporo lczasu ale takie pytanie widze 1 raz.
Kupujesz, nie gra ? Oddajesz...

może w lidlu :D
16651696_371522719891529_1774303509_n.jpg
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja wczoraj chciałem kupić lampke nocną do kontaktu żeby poświata była w pokoju dzieci, ale na sklepie nie było kontaktu żeby sprawdzić jak świeci... A kierowniczka nie była chętna żeby na zapleczu pokazać :/
Więc z głośnikinteż nie do sprawdzenia. W lidlu są czasem.fajne rzeczy :popcorn:
 

mors111

Active member
Bez reklam
Mam kilka rzeczy w domu marki Silvercrest. Uniwersalny pilot , watomierz do gniazdka,autmatyczny rozgaleznik HDMI wszystko działa super. Nie mam nic do tej marki
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ja wczoraj chciałem kupić lampke nocną do kontaktu żeby poświata była w pokoju dzieci, ale na sklepie nie było kontaktu żeby sprawdzić jak świeci... A kierowniczka nie była chętna żeby na zapleczu pokazać :/
Więc z głośnikinteż nie do sprawdzenia. W lidlu są czasem.fajne rzeczy :popcorn:
Drętwa kierowniczka. Normalnie jak poprosisz zawsze pokazują :)
 
Do góry