Co zamiast KODA AV707

adrianes

New member
Witam,
posiadam zestaw KODA AV 707 + SW 1000, który pracuje na YAMAHA RX-V577. Troche kiepsko to gra i chcę wymienić kolumny na lepsze. Amplituner zostaje i subwofer chyba też ponieważ lepszego za te pieniądze nie znajdę. Pomieszczenie 5,5 x 5,5 m bez szaf, tylko wypoczynek. Planuję wydać ok 3000 pln ale jak będzie warto to dołożę.

Pomożecie w wyborze ??

Pozdrawiam.
 

adrianes

New member
Z nikąd pomocy :(

Zagłębiłem się w to forum i wnioskuję, że JBL nie będą złe. Wstępnie wybrałem sobie E80 + EC35+ E30, ale na stronie http://www.hi-fi.com.pl/ranking_hifi_kolumny.php, gdzie jest ranking kolumn dzwięk E 80 oceniono na "3" a Koda 707 na "5".
Czy to oznacza, że sławny JBL za 3500 pln zagra gorzej niz Koda za 800 pln ????? Chyba jednak tak nie jest. Coś chyba nie tak z tym porównaniem.

Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Właśnie oglądam sobie te zestawienia i muszę powiedzieć, że te oceny są pewnie wystawiane w każdej grupie cenowej z osobna i tak 5 z zakresu do 1000 zł nie będzie 5 w zakresie 2000-4000 zł. Przykład: w drugiej grupie JB E30 dostały ocenę 5. Dlatego nie sugeruj się tymi ocenami. Gdyby ten ranking był przedstawiony globalnie, wówczas oceny różniłyby się diametralnie. Czy z tego wynika, że E80 zagrają lepiej od Jamo707? Musisz sam się przekonać.

ArtS :)
 
Do góry