Luty 2017 rok premiera trzech nowych kolumn od Sonus Faber

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na razie wszystko jest ścisłe tajne - znam jedną osobę co widziała te kolumny na żywo ale nie chce ich wrzucić przed premierą - jakieś ustalenia z góry.. ale może bliżej premiery to uda się ... jedne z tych kolumn w kolorze Wenge będą z brązową skórą na froncie, reszta będzie z czarną skórą.. Ciekawy jestem jak ta z brązową będzie się prezentować taka kolumna z ala białą już widziałem SF zresztą wklejałem kiedyś zdjęcia i wyglądały obłędnie.. tylko te 120 tysi :) - sztuka oczywiście :) ale gdybym miał tyle kasy i salon 50 m to takie by stały u mnie plus dodatkowa kwota bo to były na zamówienie robione kolumny ale co tam bogatemu wszystko wolno ..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Trzeba na żywo zobaczyć zarówno w brązowej jak i w czarnej skórze.. i w różnych okleinach.. a przynajmniej na lepszych zdjęciach.. ale do venere czy do serii Olympica bym nie porównywał :) bo od tych ostatnich na pewno lepiej zagrają.. ale i cena inna .. i tak chyba wychodzi że okleina jest na wysoki połysk..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na innym forum związanym z audio już jest bardzo dużo zdjęć zarówno samych kolumn jaki z produkcji tych nowych serii.. warto pooglądać.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi tam się podobają - gorzej z cenami ale nikt nie powiedział ze wszyscy musza mieć SF :) więc i ceny są odpowiednie.. Za Serafino Tradytion to porównywalnie moja żonka Mazdę kupuje :) w sumie może da się przekonać żeby zamiast samochodu dla siebie kupiła dla męża kolumny :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mnie się średnio podobają, jak wspominałem wcześniej venere i olympica dużo ładniejsze:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kwestia gustu - nie będę Cię przekonywał :) ja bym tą środkową serię przytulił :) Każdy ma indywidualne podejście Tobie Venery pasują , mi natomiast średnio zarówno pod względem wyglądu jak i brzmienia.. ale po to mamy tyle kolumn choćby u jednego producenta, że każdy coś dla siebie wybierze :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Reklama to reklama sensu nie ma tak jak wiele innych.. nikt przy zdrowych zmysłach nie kupuje takich rzeczy poprzez reklamę ale ja bym dal zupełnie inną reklamę takich kolumn..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jakiś czas temu wrzuciłem zdjęcie z serialu MR. Robot na którym widać piece Maca z Sonus Faber Olympica. Wywiązała się dyskusja, że akustyka tam leży i kwiczy.

Przeglądając profil fejsbukowy Sonus Faber zauważyłem, że owe pomieszczenie, a w zasadzie całe mieszkanie to 'World of McIntosh Townhouse', w którym odbywają się prezentacje i różne eventy maca we współpracy z Sonus Faber. Śmiem twierdzić, że akustyka musi tam być zrobiona na tip top, no chyba że faktycznie Ci zamożni audiofile to tak na prawdę barany będące w stanie kupić kabel od żelazka ładnie zarobiony:)

foto z prezentacji nowości SF w tym mieszkanku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Link dotyczy "olympijek" ale jak ktoś ma ochotę warto przeczytać - kolejna nagroda dla tych świetnych kolumn..

Redaktorzy działu SECRETS of Home Theater and High Fidelity wybrali nasze głośniki high-endowe Olympica i ogłosili ich zwycięstwo w ekskluzywnym plebiscycie Thumbs Up Award 2016, nagrodzie stworzonej specjalnie dla kategorii produktów HiFi zasługujących na rekomendację za ich doskonałość.

"Ten rok był przełomowym dla naszych głośników Olympica. To dla nas wielki zaszczyt, biorąc pd uwagę, że Tyler Stripko (z zespołu SECRETS) wybrał ten produkt, ponieważ łączy w sobie wielką precyzję dźwięku z niezwykłą wydajnością i nienagannym wykonaniem obudowy w każdym głośniku high-endowym kolekcji Olympica."

"Efektem jest linia głośników, które mogą zadowolić obsesyjnie dokładnych audiofilów w takim samym stopniu jak i tych, którzy chcą po prostu usiąść i cieszyć się każdą minutą swojej muzyki czy filmu".

Sonus Faber Olympica Speaker System Review - HomeTheaterHifi.com
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Elektrownia niezła, ale monitory ładne

wom-manhattan-03387.jpg


wom-manhattan-03370.jpg


wom-manhattan-03323.jpg
 
Do góry