Nowe Paradigmy PERSONA

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale w stronę pozytywną czy negatywną ? :) A jak Ci się wydaje bo wg mnie to one są dosyć duże lekko mówiąc czy ja tylko takie wrażenie odnoszę ?
 

Rafal7

Banned
Nie no Lolek, w tą pozytywna.
Duże to i mi się wydają, ale tydzień i się można przyzwyczaić

paradigm-concept-0002-1500x1000.jpg
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Nie rozumiem cię Lolek do końca
Co niby Polpa....ma dawać ludziom?przecież mają w ofercie całe prtfolio grupy
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak wychodzi że są ze wzmacniaczem więc... ale tak czy siak elektronika tez musi być do tych kolumn odpowiednia żeby to zagrało tak jak powinno..szkoda tylko że są dwa kolory forniru.. na pewno wyglądają inaczej niż dotychczasowe Paradigmy i mogą się podobać, ale cena tez będzie fajna ..ale takich kolumn nie kupują ludzie co maja po 2-3 tys netto..a Ci co mają kasę to nie przejmują się ceną.

A co do sprzętu - elektroniki to miałem na myśli to że czasem np Xindak na który Polpak ma dystrybucję za diabla nie pasuje choćby Do Paradigmów signature tak jak to na siłe chcieli zrobić na jednym z AS.. bo dobrze wiem jak te kolumny grają z inna elektroniką, a jak zagrały z Xindakiem..
 

Rafal7

Banned
Wychodzi na to ze to kolumna pasywna i aktywna, bo ma zaciski, może jakimś przełącznikiem odłącza się wbudowaną elektronikę, no chyba ze ma wbudowaną aktywna zwrotnice.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bingo... są podobne i jak nic wzorowali się na tej marce.. mam na myśli budowę .. na innym forum coś piszą o 10 tyś $ jakby ta cena się potwierdziła plus to co policzy dystrybutor + sklep to swoje wychodzi.. następce Signature mogliby zrobić - najwyższa pora..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lobos bo tu kilka osób jest zwolenników białych kolumn :) choć osobiście też nie lubię białych jak i czarnych.. ale jak już to białe lepsze zdecydowanie wybrałbym białe..
Apropo samych kolumn to będzie kilka modeli tych Personów ta najwyższa ma być jak dobrze zrozumiałem z subem czy coś w tym stylu i kosztować niezły samochód :) cenę znam ale nie jest oficjalna to nie będę pisał..
 
Ostatnia edycja:
Do góry