Nowe Paradigmy PERSONA

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ładne te Paradigmy. Super ten wielki central.
Lolek, czyżby jakaś zmiana? :)

Nie co Ty - ja tak jak pisałem kiedy kupiłem obecne że 5-6 lat ja nie zastanawiam się nad zmianą kolumn podlogowych.. nie zmieniam sprzętu co-3-4 lata.. do tego suba, surandów i zapewne centrala jak i amplitunera nie zmienię do czasu kiedy się rozpadną :) nie potrzebuję nic lepszego jeśli chodzi o te głośniki jak i amplitunera..

Ale ciekaw jestem jak grają bo wyglądają fajnie ale jeśli są tylko w kolorze białym i czarnym to nie dla mnie kolumny - to nie są moje kolory.. ale generalnie wyglądają świetnie - tylko trzeba lubić te kolory.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam nieoficjalnie ceny podłogówek ale pewnie tak będzie... proszę sobie usiąść :)

3s - 51900 na 18 stkach
5s - 87900 na 18 stakach
7s - tu nie znam ceny ale myślę że około 120-130 tys
9h - 179 tyś..

Mogą być inne nazwy przez tel mogłem źle usłyszeć strasznie głośno za oknem miałem :)

cztery kolory wszystkie na wysoki połysk

- czarne
- białe
- niebieskie
- srebrne
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na stronie Polpaka są już ceny jak i dane techniczne.. Ciekawy jestem jaki będzie odzew ze strony kupujących ale najtańsze podłogówki 52 tyś to więcej niż B&W 804 D3 to więcej niż np Triangle Cello, to więcej niż SF Olympica III i wiele innych - także może być ciężko- chyba że naprawdę dobrze grają i są świetnie wykonane..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dużo czytam testów z tej strony- także wiem co tam testują ... :) osobiście uważam że słowa którymi opisuje/opisują swoje wrażenia są w miarę dobrane :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla tych co lubią czytać teścik - dwie opinie najmniejszych podłogówek.. A do tego warto czytać testy tych Panów bo naprawdę opisują normalnie że tak powiem - bez mega westchnień patrząc na czym testują (elektronika warta grzechu) i co testują , bo czytam ich testy od jakieś czasu i naprawdę wydaje mi się że opisują z dużym dystansem .. patrząc na niektóre testy w sieci ..

Paradigm Persona 3F – Soundrebels
 
Do góry