HECO celan gt 502

bartfine

Member
Witam,postanowiłem ze tak jak poprzednio wrzuciłem zdjecia taga harmony f100 v2 platinum(zresztą dośc duży wątek jest o nich) tak teraz kiedy zmieniłem kolumny też to zrobie i mam nadzieje że komuś one pomogą w wyborze a zdjęcia będą się podobać,ocencie sami.:)
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    35,2 KB · Wyś: 695
  • 2.jpg
    2.jpg
    34,3 KB · Wyś: 597
  • 3.jpg
    3.jpg
    34,2 KB · Wyś: 690
  • 4.jpg
    4.jpg
    36,3 KB · Wyś: 162
  • 5.jpg
    5.jpg
    37,4 KB · Wyś: 193
  • 6.jpg
    6.jpg
    36,2 KB · Wyś: 183
  • 6a.jpg
    6a.jpg
    37,6 KB · Wyś: 229
  • 7.jpg
    7.jpg
    34,7 KB · Wyś: 132
  • 8.jpg
    8.jpg
    29 KB · Wyś: 152
  • 9.jpg
    9.jpg
    29,5 KB · Wyś: 146
  • 10.jpg
    10.jpg
    26,6 KB · Wyś: 135
  • 11.jpg
    11.jpg
    33,5 KB · Wyś: 203
  • 12.jpg
    12.jpg
    26,7 KB · Wyś: 274
  • 13.jpg
    13.jpg
    41,6 KB · Wyś: 136
  • 14.jpg
    14.jpg
    36,1 KB · Wyś: 154
  • 15.jpg
    15.jpg
    35,5 KB · Wyś: 155
  • IMG_3428.jpg
    IMG_3428.jpg
    32,9 KB · Wyś: 162
  • IMG_3435.jpg
    IMG_3435.jpg
    34,9 KB · Wyś: 130
  • IMG_3437.jpg
    IMG_3437.jpg
    35,4 KB · Wyś: 158
  • IMG_3438.jpg
    IMG_3438.jpg
    29,2 KB · Wyś: 157
Ostatnia edycja:

bartfine

Member
Wygrzewam je delikatnie ale już czuć zmianę względem tag na powiedziałbym bardzo naturalne i czyste brzmienie. Więcej będę pisał jak się oslucham ich i parę znanych sobie krążków puszcze ☺
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Klub posiadaczy Heco powolutku się rozrasta...;-) Gratuluję kolumienek, tylko ja bym wybrał inny kolorek, chyba wiecie na jaką barwę ostatnio cały czas choruję ....;-)
Bartfine zrób fotkę całego systemu jak się prezentuję, nacieszmy oczy resztą systemu a nie twoich nóg, niebieskich spodenek oraz ciemnych skarpetek...;-)
 
Ostatnia edycja:

ThePepe

New member
Bez reklam
Piękne, choć osobiście wybrałbym inny odcień, faktycznie kojarzą się z kredensem :)
Popieram Bipo, pochwal się całym zestawem. Najlepiej załóż wątek w Naszych Zestawach.
Albo niech Black przeniesie ten wątek ;)

Naprawdę gratuluję i jak się wygrzeją opisz wrażenia. Jestem bardzo ciekawy, bo patrząc na awatar słuchasz raczej cięższych brzmień :p
 

bartfine

Member
:grin:warszawa,wiadomo niewygodzi:)). Heco to w Polsce marka troche niedoceniana a mysle ze niepotrzebnie a akurat ja chorowałem na nie juz pare lat,własnie w tym kolorze:)).Kiedyś miałem celany xt701 i wtedy ta miłośc miała swój początek.:D
 

Rafal7

Banned
One są piękne w tym lakierze, okleina to syf przy tym.
Ale za to przetworniki tandetnie wyglądają.
 
Ostatnia edycja:

bartfine

Member
Tak,lubie cięzkie granie ale też niezawsze a co do koloru to jak widze wszystkie te plastikowe g udające ładne meble to mi się chce wym..Dla mnie ten kolor jest przepiekny i niezamieniłbym na żaden inny. Napewno podziele sie z wrazeniami ale jeszcze za wczesnie abym mógł o tym pisać.A wątek niech lepiej tutaj pozostanie.:))
 

bartfine

Member
do kapusta7- zaręczam że te kolumny z tandetą nie maja nic wspólnego poczytaj o materiałach które są najlepsze a dowiesz sie ze papier to najlepsza filozofia dzwieku:))
 

bartfine

Member
W sumie masz prawo tak mysleć,wolny kraj:)) podobno. Mysle że dla ludzi którzy zetkneli się z heco od seri aleva do góry ten wygląd nieprzeszkadza bo więdzą oni co te przetworniki robią w muzyce.
 

lobos

New member
Bez reklam
Gratuluję kolumn Bartfine! Co do wyglądu to każdy ma inny gust i nie ma co dyskutować.
Trzeba lubieć taki "antyczny" wygląd, bo w tym brązowym połysku faktycznie wyglądają jak stare kredensy.
Poważnie i elegancko. Nie do każdego wnętrza pasują. Już na pewno nie do nowoczesnego i minimalistycznego ;-)
Co do membran to nie sposób nie zgodzić się z Kapustą, że wyglądają słabo. Jakoś tak jak karton czy zmielona tektura.
Na pewno mniej dostojnie i bogato od samych skrzynek.
To jest oczywiście tylko moje zdanie bazując na załączonych obrazach.
P.s. na żywo robią pewnie jeszcze lepsze wrażenie.
Co nie zmienia faktu, że najważniejsze jest to jak grają :)
Udanych odsłuchów ulubionych dźwięków! ;-)
Cieszy podwójnie, że spełnieś swoje marzenie :-D
 

bartfine

Member
Fajnie lobos to podsumowałes nie ma co dyskutowac nad wyglądem,zdjęcia nie oddają do konca ich wyglądu ponieważ robiłem je wieczorem przy swietle nienaturalnym dośc słabym niestety aparatem w żeczywistosci są bardziej stonowane,ale chciałem pokazać ich kunszt wykonania a to że będą grały to ja wiem poniewaz już pare kolumn od heco miałem przyjemnośc wysłuchac i za każdym razem byłem pod wrażeniem.np.heco aleva 500 wyglądaja niepozornie ale prosze mi wierzyć że potrafią tak pozamiatać ze jak włączysz slayera czy sepulture to szczena opada.
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Właśnie chciałem napisać, że zdjęcia mogą nie oddawać tego jak prezentują się w rzeczywistości, nie ma zresztą co gadać o wyglądzie, bo ile ludzi tyle gustów. Co do dźwięku jestem bardzo ciekawy, bo też lubię ostre granie, a moje kolumny nie radzą sobie z tym najlepiej. Może w przyszłości będę myślał o wymianie i dlatego będę wdzięczny za opisane wrażenia, tak jak pisałem wcześniej.
Co do przeniesienia wątku, to spoko :), tylko propozycja, bo fajny sprzęt i może jeszcze kogoś byś zainspirował do rozważenia Heco. No i byłoby na co popatrzeć :D
Podsumowując: gratulacje i czekam na głębszy opis :) Pozdrawiam
 

Geronimo zx

New member
O gustach się nie dyskutuję :)
Najważniejsze że nasz kolega dokonał zakupu z którego jest dumny a po wygrzaniu to już w ogóle nam nasmaruję taki opis że pozostanie nam tylko pozazdrościć ;-)
Gratulację i samych pozytywnych wrażeń!
 

bartfine

Member
Prosze to Jest moje skromne stereo.Przepraszam za zdjęcia bo robione są marnym aparatem z smartfona ponieważ dopiero jestem na kupnie jakiegos fajnego aparatu:)).
 

Attachments

  • 20151029_200838.jpg
    20151029_200838.jpg
    28,3 KB · Wyś: 235
  • 20151029_200927.jpg
    20151029_200927.jpg
    27,9 KB · Wyś: 309
  • 20151029_201016.jpg
    20151029_201016.jpg
    30,6 KB · Wyś: 131
Do góry