kolumny półkowe 5.0 do 2000pln

jarq

New member
Witam to mj pierwszy post więc wybaczcie niedociągnięcia.

Mam taki problem jestem na zakupie kina domowego i nie wim co wybrać.
Jako amplituner zdecydowałem się na Yamaha 459, ale jak macie jakieś inne propozycje to słucham.

największy problem mam z kolumnami, niestety przez nietopatrzenie przy zakupie mebli musze mieć kolumny półkowe- podstawkowe( nie mogę mieć podłogowych).
Byłem w sklepie i sprzedawca doradził mi że mogę sobie złozyć fajny zestaw z JBL
i tak jako fronty JBL E30 jako tyły JBL E 20 centralny JBL EC 25
w późniejszym czasie może sobie dokubie subufer.
i co o tym sądzicie może macie jakies inne propozycje w tej cenie???

Pokój mam ok 20m2, moja ulubiona muzyka to rock.
 

jarq

New member
i co nikt ni nie odpowie, nikt nie pomoże?????

napiszcie coś , czy wystarczą do takiego pokoju czy lepiej dac sobie spokuj i poszukać czegoś innego.

ps. a tak przy okazji to możnaby zacząć wątek tylko o kolumnach podstawkoawych bo takiego nie ma a w innych wątkach są raczej szczątjowe wiadomości.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Subwoofer przy małych kolumnach to 100% sukcesu, trzeba go kupić inaczej będą nici z efektów.
Możesz kupić świetny zestaw Infinity Beta HCS, poradzi sobie z nim twój amplituner, a dobre parametry pozwolą na oglądanie kina i słuchanie muzyki. Koszt to 1915pln więc mieścimy się w cenie.

1446.JPG


1447.JPG


1448.JPG
 

jarq

New member
suba napewno dokupie do tych głośników, tylko na razie nie mam na to kasy.

to co nie polecacie tych JBL'ów????

to może zestaw JBL SCS 178??? co o nim sądzicie???
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jble, które wymieniłeś polecamy jak najbardziej ale z subwooferem, chyba, że zaraz dokupisz.
SCS 178 dużo mniejsze głośniczki od Northridga i Bety.
 

jarq

New member
jak najbardziej mam zamiar dokupić do nich suba, może nie zaraz ale napewno dokupie.

a rozwijając ten temat to jakie jeszcze byście polecili kolumny podstawkowe innych firm??? poz tymi co wyżej sa wymienione.???
 

jarq

New member
a który zestaw jest lepszy???

Infinity Beta HCS
JBL SCS 178

który lepiej będzie się sparawował z amplituneren Yamaha 459 w pokoju o pow. ok 20 m2
 
Do góry