Jakie głośniki ????

gg333

New member
Witam serdecznie.
Mam taki dylemat , zdecydowałem się na Yamaha RXV-459 + DVD-557 tylko nie wiem jakie głośniki dobrać do tego zestawu (przede wszystkim do słuchania muzyki , pokój 25 m*)
W jednym sklepie polecano mi Prism Emerald, zaś w innym Koda 702 a innym Jamo 416
I już sam nie wiem co wybrać , zaznaczam że cena tych głośników nie może przekroczyć 1200 zł .
Bardzo proszę o rade który z tych zestawów polecacie lub może jakiś innny zestaw głośników.

Wielkie dzięki :blagam:
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Rozumiem, że Yamahy jeszcze nie kupiłeś więc po pierwsze możesz kupić w zestawie z kolumnami-będzie taniej, po drugie kupisz juz nowe DVD-S559mkII.
 

rafix01

Member
Bez reklam
jamo seria E6...tylko nie wiem czy cena 1200zł dotyczy pary przednich kolumn czy zestawu minimum 5.1.
 

gg333

New member
Witam
Właśnie takie zestawy mi proponują , czyli Yamaha RXV-459:confused: + DVD-557 + koda 702 lub Jamo 416 lub Emerald a ostatnio nawet widziałem w tym przedziale cenowym Eltax sumity i nie wiem który zestaw głośnikowy wybrać , które są lepsze pod względem jakości dźwięku .
Jednocześnie zastanawiam się czy czasem nie warto kupić niższy model Yamaha rxv 359 a nie zainwestować więcej w głośniki np. Yamaha NS45+ NSP70 .
Zaznaczam że nie jestem jakimś audiofilem i nie ukrywam że za cały zestaw nie mogę zapłacić wiecej niż 2600 zł .
Dzięki za wszelkie rady.
 

rafix01

Member
Bez reklam
gg333 napisał:
Witam
Właśnie takie zestawy mi proponują , czyli Yamaha RXV-459:confused: + DVD-557 + koda 702 lub Jamo 416 lub Emerald a ostatnio nawet widziałem w tym przedziale cenowym Eltax sumity i nie wiem który zestaw głośnikowy wybrać , które są lepsze pod względem jakości dźwięku .
Jednocześnie zastanawiam się czy czasem nie warto kupić niższy model Yamaha rxv 359 a nie zainwestować więcej w głośniki np. Yamaha NS45+ NSP70 .
Zaznaczam że nie jestem jakimś audiofilem i nie ukrywam że za cały zestaw nie mogę zapłacić wiecej niż 2600 zł .
Dzięki za wszelkie rady.
Minimum to Yamaha RX-V459 (ma jeszcze TOP ART a 359 nie ma już TOP ART)...słuchałem ampa Yamaha bez TOP ART same szumy przy wyzszym natężeniu dźwieku...powinni zrezygnować w dzisiejszej dobie techniki ze swego modelu 359 lub "wsadzić tam" TOP ART.
Tak więc Y 459, co do kolumn, Koda jest dosyć zachwalana w tym przedziale cenowym, jednakże ich nie słuchałem, gdyż nikt ze znajomych takowych nie posiada.
Niech sie wypowiedzą uzytkownicy Kody.

a takie coś znalazłem (na szybko)
http://www.max24.pl/?a=sklep.view&p...ducent=Jamo&start=0&order=p&dir=a&f=-1&pF=&pT=
 
Ostatnia edycja:

Pablo1964

New member
Bez reklam
Słuchałeś muzyki na tej Yamasze? Bo mam kilku znajomych, którzy twierdzą, że jest wprawdzie doskonała do kina, ale z muzyką dużo gorzej.
 

gg333

New member
Witam
Prawdę powiedziawszy już zwariowałem całkowicie jaki zestaw wybrać jedni mi proponują Yamahe rxv 459 inni ONKYO TX-SR 504 a jeszcze inni Pioneera VSX 516 i szczerze powiem że już zgłupiałem co mam kupić za amplituner a co do głośników to też już nie wiem czy Yamahe ns 45 , koda 702 , QUADRAL QUINTAS,Eltaxy Sumit czy może Emeraldy HT 400
Proszę o rady -dzięki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie ma od dawna żadnych uwag co do mozliwosci i jakosci Onkyo 604/ 404
opartych na Quadralach. Opinie które do nas wracają są same zachwycające. Wiekszość jest oczarowana jakością muzyki.
Tym bardziej ze są w nowych cenach .
 

gg333

New member
blackninja napisał:
TX-SR504+DV-SP404+QQ500..............2673pln

To na dzień dzisiejszy bardzo rozsądny zestaw z HDMI.


Witam serdecznie
A gdzie można taki zestaw kupić w tej cenie , proszę o namiar .
Dzięki GG333
 

gg333

New member
Dzięki

Witam
Zakupiłem ten zestaw TX-SR504+DV-SP404+QQ500 i jak dla mnie jest świetny .
Słuchałem Yamahy rxv 459 na emeraldach i Eltaxach Sumit i powiem że według mnie to onkyo brzmi jak bajka .
Wielkie dzięki za rade blackninja i polecam sklep www.audiovideo.com.pl – pełen profesjonalizm
Z poważaniem GG333
:D
 
Do góry