Kolumny do Pioneera 916

blachus

New member
Kupiłem amplituner 916 no i teraz chcę skompletować do tego kolumny, na razie tylko przody a później w marę dopływu gotówki resztę. Jakie proponowalibyście kolumny?
Pozdrawiam
Blachus
 

KKuba

New member
Bez reklam
Ale czego szukasz - bo nie napisałeś. Podłogowych czy raczej monitorów? Bo to dość zasadnicza różnica.
 

Korha

New member
Dołączam się do pytania. Pioneer 1016 - jakie kolumny? Pokój 25m2 - głośniki podłogowe; jedynie fronty w cenie w okolicach 3 tysięcy... Aha tak poza tym to mam dylemat. Szykuję się do zakupu nowego sprzętu i może coś blackninja mi podpowiesz? Zaoferujesz? Pozdr,
 

Korha

New member
Muzyka przede wszystkim i oczywiście kino żeby grało przyzwoicie. To na teraz. Na marginesie może jakaś propozycja zestawu? Ampli, dvd i fronty za 6-7 tys.? Może być na priv.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
W kinie najlepiej wymiata JBL , przekonałem sie o tym wiele razy. Może byc amplituner Pionka choć może tez byc HK :) Możesz też na maksa polecieć ze wszystkim w THX , kupic 1016 i Jamo D6PEX 7,1 tylko na tym nie najlepiej muzyka wypada.
 

rafix01

Member
Bez reklam
blackninja napisał:
Możesz też na maksa polecieć ze wszystkim w THX , kupic 1016 i Jamo D6PEX 7,1 tylko na tym nie najlepiej muzyka wypada.
Taaak, kolumny z cert. THX do muzy raczej sie nie nadaja, miałem okazję słuchać koncert Queen w THX-ie i żadna rewelka...filmy THX to już zuełnie inna bajka :smile: (chyba, ze osobna para kolumn do muzy).
 

crazy joe

New member
hmmm do 916 zwykle laduja KODE AV 702 ..i ją polecaja ....ja sluchalem tego zestawu i nie polecam...te kolumny sa przereklamowane,ale za to mam dla ciebie propozycje np.jbl E80 2 GENERACJI...LUB E100.PISALES ZE DO 3 KOLA TE KOLUMIENKI NO TO NA PEWNO nadaja sie jeszcze B&W DM309(SWIETNE DO MUZY,cena ok2600zl) NO I MOZE JAKIES TANOYE...SLUCHALEM TANOYI U kumpla i graly zaje...nie wiem jak sprawdzaja sie w kinie..

genaralnie polecam te 3 marki choc nie wiem jak B&W BEDA GRALY Z PIONKIEM..pioneer troche podbarwia..a B&W maja charakterystyke dosc szczera i czysta.pozdro
 

Korha

New member
crazy joe napisał:
hmmm do 916 zwykle laduja KODE AV 702 ..i ją polecaja ....ja sluchalem tego zestawu i nie polecam...te kolumny sa przereklamowane,ale za to mam dla ciebie propozycje np.jbl E80 2 GENERACJI...LUB E100.PISALES ZE DO 3 KOLA TE KOLUMIENKI NO TO NA PEWNO nadaja sie jeszcze B&W DM309(SWIETNE DO MUZY,cena ok2600zl) NO I MOZE JAKIES TANOYE...SLUCHALEM TANOYI U kumpla i graly zaje...nie wiem jak sprawdzaja sie w kinie..

genaralnie polecam te 3 marki choc nie wiem jak B&W BEDA GRALY Z PIONKIEM..pioneer troche podbarwia..a B&W maja charakterystyke dosc szczera i czysta.pozdro

We wtorek potestuje te zestawy w sklepie. Zobaczymy co najbardziej moim subiektywnym uchem pasuje.
 
Do góry