Szukam dobry subwoofer do kina

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
JBL Array 1500.................20900 detal
kolory czarny lub mahoń w pręgi :) (śmieszna nazwa koloru), realizacja około miesiąca.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Zapewne fikcyjna oferta ale sprawdzimy w poniedziałek.

16,999zł

JBL - SYSTEMY i ZESTAWY GŁOŒNIKOWE KINA DOMOWEGO ORAZ HI-FI, GŁOŒNIKI DO ZABUDOWY, SŁUCHAWKI, STACJE DOKUJĽCE I AKCESORIA.

Marzenie

IMG_0120.JPG
 
Ostatnia edycja:

nokinomaniak

New member
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,................. . Takie suby jak w/w są przeznaczone powyżej 20mkw. To jeżeli takie konstrukcje nie zadowoliły Cię w tak niewielkim metrażu, to strach pomysleć co by Cię zadowoliło w tym docelowym pomieszczeniu 22mkw:) Mam nadzieję że testowane suby były wygrzane? Velodyne to zupełnie inna klasa i jakośc, ale wątpię żeby sub na 8" głośniku tez spełnił Twoje wymagania.
Swego czasu przy pierwszej kalibracji nie skrecilem swojego Heco , malo szyby mi nie powypadyaly z okie
 

Morcine

New member
Swego czasu przy pierwszej kalibracji nie skrecilem swojego Heco , malo szyby mi nie powypadyaly z okie

Podobnie u mnie, pierwsza kalibracja EQ-Maxa, klik i panika bo wszystko zaczeło dzwonić. Nie wiedziałem co pierwsze robić, łapać antyrame czy suba ściszać.

Przy okazji jak widzę tego JBLa za 20 koła to w sklepie w którym zrobiłem zakup suba był Paradigm SUB-2, tylko 105kg żywej wagi i 4,5kW RMS za jedyne 38000zł. Idealny sprzęt do wyburzania :D
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Ciekawe, jak grają fronty?

za 15 tysięcy to chyba dobrze :)

Bystry Jesteś Baltazarze..:) z tym linkiem.Szukałeś specjalnie??

...........................
Morcine
Przy okazji jak widzę tego JBLa za 20 koła to w sklepie w którym zrobiłem zakup suba był Paradigm SUB-2, tylko 105kg żywej wagi i 4,5kW RMS za jedyne 38000zł. Idealny sprzęt do wyburzania :grin:
robertuss
Towar mieli tylko "wirtualnie" pewnie.Ciekawe ile w Polsce ludzi ma tego suba.Cena astronomiczna 9000W muzyczna moc.Pomieszczenie z 60-100 metrów przydało by się do tego pewnie.Zanim włączysz sprawdz czy konstrukcja domu to wytrzyma pisali w testach;) wyobraz sobie jakbyś jego tak załączył jak swój EQ-Maxa czy Hecko :grin:
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Pewnie specjalnie dla nas hobbystów :) wykopał.


Szkoda że tylko w RTV siedzisz.Że nie masz na sklepie i nie powiesz coś więcej o top konstrukcjach subwooferowych.I z tych urządzeń przeprowadzał byś jakieś tam testy;) i co ile sub JBL Array ?? 17tysięcy oficjalnie ??Do wzięcia za 12tys pewnie , czyli jak na ceneo hehe
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Na sklep za drogie klocki przynajmniej ten na warmi i mazurach :)

Ale...słuchałem Array frontów w stanach, na przemian z firmą na B i firmą na M, był to ślepy test porównawczy i kopara mi opadła, konstrukcje dzieliła przepaść w selektywności i czystości brzmienia.

P1080467_zps13b122d6.jpg


P1080466_zps5eb2ed87.jpg


Gdybym miał nieograniczone środki na koncie już bym pytął gdzie jest KASA.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
B&W odpadło ?:) .Ale spartańsko są wykonane, zafrezowali by ten głośnik w obudowę ehh

Kosztują chyba 38 tysięcy dokładniej poszperałem w sieci.


Ciekawe jak w kinie by to grało ;)

9xkJsxytzUNUiPHrCQIz34GinhZMs0y0T2UirNBcydp3dP28Fvlfb0VSR1dRjD5-IqLBu_-FJ2A=w1707-h759


Y5_R5j5-RgXnke1tzUjpUK6yZRGDvUIcOHvvlQNiN_O3EfqkgYeBayRejuSQGmCQU6_QTc3z4iw=w1447-h773
 
Ostatnia edycja:
Do góry