Kolumny surround...

SebaK1205

New member
Bez reklam
Dobry wieczór wszystkim...
Tak się rozpędziłem w rozbudowie kina domowego, zmianach komponentów, a na horyzoncie widzę przypływ gotówki, dlatego zastanawiam się nad rozbudową kina domowego lub zmianą surrundów. Obecnie jak widać w opisie mam JBL E30. Można by było zmienić na BX2 i by było kino domowe z jednej serii. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia. Głęboko zastanawiam się czy może kupić surround z wyższej półki, który byłby przyczynkiem do przyszłościowej zmiany frontów na "lepszej klasy". Co sądzicie o takiej polityce? Jakie kolumny surround moglibyscie polecić, załóżmy w kwocie do 3k za parę (może z jednej firmy seria Gold)? Czy może lepszym pomysłem będzie jednak kupno BX2 i do tego BX FX i zbudować kino domowe 7.1?

Z góry dziekuje za sugestie, wszelka pomoc mile widziana.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Staraj się utrzymać serie, jeżeli w przyszłości masz zamiar zmieniać fronty, a już masz apetyt na tylne to niech to będzie przyszłościowy zakup.
Co do klasy tylnych, to kupuj najlepsze na jakie Ci stać, nie oszczędzaj na tyłach.
Jak ktoś Ci napiszę, że nie są specjalnie istotne w KD to nie słuchaj.
 
Ostatnia edycja:

SebaK1205

New member
Bez reklam
Staraj się utrzymać serie, jeżeli w przyszłości masz zamiar zmieniać fronty, a już masz apetyt na tylne to niech to będzie przyszłościowy zakup.
Co do klasy tylnych, to kupuj najlepsze na jakie Ci stać, nie oszczędzaj na tyłach. Jak ktoś Ci napiszę, że nie są specjalnie istotne w KD to nie słuchaj.

No właśnie chciałbym tak zrobić aby to był zakup przyszłościowy. Tylko czy np. GX100 w kwocie do 3k byłby dobrym wyborem? Ta seria cała mi pasuje, odsłuchiwałem nawet GX200 - super graja, tylko czy nie beda za duże potem do mojego skromnego pokoju - niecałe 18m2.
Czy może jescze odsłuchać Paradigm, może KEF czy Klipsch? Wizualnie mojej żonie podobają się kolumny Focal Chorus 806V.
Wiem że w kinie domowym ważne jest aby z jednej serii były fronty+centralny, a z innymi tyłami bym się przez jakiś czas przemęczył (taki tak w tej chwili mam JBLE30, które jak sądze i słyszę odstają od serii BX).
 
Ostatnia edycja:
Do góry