Jakie kolumny do ONKYO TX-SR 504

Maku

New member
Witam!

Potrzebuję kolumny 5.1 do amplitunera np. ONKYO TX-SR 504 (taki wstępnie wybrałem). Jest tylko, i aż jeden warunek - muszą niestety ze względów nazwijmy to "rodzinnych" :) być niewielkich rozmiarów, więc nie wchodzą w rachubę duże typu QUADRAL QUINTAS. Może HARMAN/KARON HKTS 11 albo HKTS 7 (można dokupić do nich nie rzucające się w oczy standy), zastanawiałem się też nad JBL SCS 178.
Muszę dodać, że zestaw będzie używany wyłącznie do oglądania filmów i czasami koncertów w 5.1...
Może macie jakieś inne propozycje...

Pozdrawiam
Maku
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Przez te względy rodzinne ucierpisz Ty. Choć przy oglądaniu filmów może nie tak bardzo. Ale koncerty? To nie będzie to.

ArtS :)
 

Mabri

New member
Jeżeli koniecznie małe to proponuję Infinity BETA HCS.
A najlepiej proponuję cokolwiek posłuchać - twoje ucho, twoje pieniądze.
 

Maku

New member
Tak, w tym sęk, że żadne mi się nie podobają :( Sprzęt audio mam w innym pokoju i tam słucham muzyki. Na duże niestety nie mam miejsca. W marketach nie widziałem takich małych, a w miarę dobrych. Muszę się wybrać do jakiegoś sklepu audio(filskiego), tylko przeraża mnie perspektywa rozmowy z wszystkowiedzącym sprzedawcą... :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Jeżeli posiadasz osobny sprzęt audio, to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Posłuchaj Beta HCS. To powinno załatwić sprawę.

ArtS :)
 

TomiDr

New member
a co sądzicie o zestawie głośników, który był czasem sprzedawany wraz z zestawem ONKYO 504+DVD 404 i nazywa się Onkyo LS 5.1?

Czy to jest coś warte?

(mam możliwość nabyć teraz taki zestaw - używany 1 m-c przez kolegę, który jedzie teraz w świat - za kwotę 2200 pln - cena zawiera podstaki pod głośnki --> Warto?)

Pozdrawiam
 

Kemp

New member
Proponuję rozejrzeć się jeszcze w B&W serii 600 lub Wharfedale. Małe rozmiary, doskonała jakość i wykończenie.
 
Do góry