Dobór zestawu kolumn - DENON AVR-X2000

dawid.wuu

New member
Witam : )

Zakupiłem wczoraj ampa DENON AVR-X2000 i postanowiłem od razu rozejrzeć się za nowym nagłośnieniem zamiast bujać się z Altusami. Interesowałby mnie zestaw 5.1, w tym aktywny subwoofer. Chciałbym aby wartość 6 głośników nie przekroczyła 2300zł. Ewentualnie Loft System 5.1 - co o nim sądzicie ? Z góry dziękuję za wszelkie propozycje :D
 

Henry

Active member
Bez reklam
Indiany, które proponuje Hans są bardzo dobre...
ale podaj kilka dodatkowych informacji, łatwiej będzie coś jeszcze zaproponować
-jak duże pomieszczenie, czego najczęściej słuchasz...
 

dawid.wuu

New member
Planuję wyposażyć mieszkanie na studia, pokój w którym mam zamiar to zamontować ma mhm 25 m2 (?), a co do gustu muzycznego - nie tylko ja bd z nich korzystał - osobiście lubię hip-hop i Marilyn'a Mansona, z kolei dziewczyna alternatywny rock i Brodkę, bez imprez też się nie obędzie, co za tym idzie - Dubstep, Disco-Polo i Club

Co sądzicie o tych JBL'ach ? (1 post)

Znalazłem też Jamo : euro. com.pl/zestawy-kolumn/jamo-s-626-hcs-sub-210-czarny.bhtml ???
 

Henry

Active member
Bez reklam
Do takiej muzyki i pokoju, to fajnie by się sprawdziły Melodika BL- są bardzo uniwersalne z mocnym basem, z tym, że za zestaw 5.0 musiałbyś zapłacić ok. 3 tyś. A suba do kompletu dokupić za jakiś czas.
Indiany natomiast fajnie zgrałaby się z muzyką słuchaną przez twoją dziewczynę. Co do suba, to też lepiej wybrać innej firmy, o ile Indiany są świetnymi kolumnami, to suby mają dosyć średnie, przynajmniej te w serii Nota
Proponuję ci gdzieś odsłuchać kolumn kilku producentów w połączeniu z X2000 i będziesz miał porównanie i odpowiedź co ci najbardziej będzie pasowało i czy ewentualnie co nieco dołożyć (jeśli taką możliwość będziesz miał). Na początek zobacz te, o których wspominałeś + Indiany Nota, Melodiki, JBL Studio 280, Monitor Audio MR, KEF z serii C, Klipsch z serii F
 
Do góry