małe głosniki 5.1 (jakie)

slezer

New member
Witam moze ktos doradzi mi jakie kupic głośniki 5.1 lecz mam mały pokój i potrzebuje jakiś małych(typ HARMAN/KARDON HKTS 5BQ , JBL Cinema 510).cena okolice 1000zł.czytałem opinie ale dalej nic nie wiem .ma moze ktoś takie głośniki jakie polecacie ?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Przy tym metrażu, to minimum HTKS 16, aczkolwiek spróbowałbym pójść jednak w jakieś większe, ale "drewniane" monitory na początek rezygnując z suba bądź zestaw 2.1 + sub, a później dołożyć do pełnego 5.1
Miałbyś wtedy zestaw, który i przy muzyce fajnie się sprawdzi.
Oczywiście tym "plastikowym" Harmanon też przy muzyce nic nie brakuje, wszystko oczywiście kwestia gustu.
Zobacz może na początek coś z Melodika BL10/20, Roth OLI RA 1/2, Wharfadale diamond 10.0/10.1/10/2; Indiana Line Nota 240/250, Boston Acoustics a23/a25; podstawkowe do JBL Loft 40 lub JBL Studio
 

slezer

New member
ten HTKS 16 trochę drogi .a jaki jeśli bym sie np na niego zdecydował to jaki amplituner polecasz tylko w miarę nie drogi ?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Mógłbyś do kompletu kupić Harmana 151/161, Pioneera 528/923 lub coś ze slimów Marantza 1504/1604 (one też przy HKTS 16 dały by radę)
Co do cen to najlepiej napisz do blackninja, nie sugeruj się do końca tymi z netu, bo pewnie u niego będziesz miał lepsze (na głośniki też), a dodatkowo może coś jeszcze zaproponuje co jest teraz w dobrej cenie
Teraz masa firm wyprzedaje sprzęt, bo wprowadzają nowe modele, więc za bardzo fajne pieniądze mógłbyś kupić dobre modele
 
Do góry