Canton 670Dc i Bowers & Wilkins 683 S2 - opinie

seguar

New member
Witam,
proszę o opinie jak w temacie, użytkowników i osób odsłuchujących w/w kolumny. Wiem, że sam powinienem ich posłuchać ale ogólnie to jest problem z dostępnością tych kolumn w salonach.
 

seguar

New member
Piszesz kolego o tych konkretnych modelach czy ogolnie o brzmieniu marki? Jeśli o modelach to osobiście który byś polecał?
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
O marce i modelach. Polecać w "ciemno" nie ma co w końcu to Tobie maja się podobać,a nie mi :) Napisz jakiego brzmienia szukasz to dopasuje pod Ciebie coś z modeli.
 

seguar

New member
Jeśli chodzi o brzmienie to zależy mi na detaliczności i jak najlepszej przestrzeni. Słucham elektroniki, rocka, hip-hopu (z każdego wszystkich podgatunków po troszku).

Jednak ograniczają mnie:
- bass reflex z przodu (będą stały jakieś 15cm od ściany -więcej się nie da)
- kolor (najlepiej wenge brąz - B&W to wyjątek) - wymóg żony:)
- najlepiej maskownica na magnesy - wymóg żony:)
Dlatego pod uwagę biorę: Monitor Audio Silver 6, Canton Ergo 670 DC i B&W 683 S2.
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Detaliczność i przestrzeń to niewątpliwie te B&W ale czy te cechy są najbardziej pożądane do rocka i hip hopu? Trochę dziwne (choć zależy jaki rock). Do takiej muzyki poszukiwałbym kolumn grających raczej dynamicznie.
Może JBL lub Klipsch?
 

seguar

New member
Niewielkie, 16m2. Za bardzo na inne modele sie nie napalam, bo po prostu większość ma bass reflex z tyłu a u mnie to w gre nie wchodzi. Stąd moje 3 w/w propozycje i pytania o te modele.
 
Do góry