Kolumny na szafce

vdomin

New member
WitamPrzeglądam forum od jakiegoś czasu i powoli dojrzewam do zakupu zestawu "kina domowego". Ponieważ chcę na tym słuchać równiez muzyki to małe, podstawkowe kolumnu od razu odrzuciłem. Ze względów ekonomicznych, lokalowych (15m2, wielka płyta, słabe wytłumienie) i to że dopiero zaczynam przygodę z budowaniem własnego zestawu celuję w kolumny QQ500 (bez suba). O ile surroundy zostaną chyba podwieszone na ścianie poza zasięgiem psa i dzieci o tyle fronty aby były po bokach TV muszą stać na długiej, szafce (wys 40cm, drewno). O ile to żona przełkneła jako tako to na hasło kolce i płyta marmurowa zareagowała nerwowo i zagroziła odstawieniem od łoża...Czy wobec takich argumentów mogę postawić od tak fronty na szafce, czy efekty uboczne będą tak przeszkadzające że powinienem z żoną negocjować lub rozpatrzyć celibat?
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Stawianie kolumn na szafce to nienajlepszy pomysł, ale "odstawienie od łoża" to mocny argument :) Jesli kolumny maja otwór basrefeksu z tyłu to jeszcze większy problem, chyba, że półka szeroka. Jesli nie kolce to chociaż cos co odizoluje, ale nie podziurawi szafki. Może kolce na metalowych krążkach, ew. monetach, lub jakaś gąbka ?
 
Do góry