W końcu nowe Roth Oli! :)

d@miano

New member
Po długiej ciszy i wyczekiwaniu są pierwsze zdjęcia i informacje na temat nowej serii kolumn Roth Oli RA :) Wizualnie inaczej, prosto, ciekawie... Oczywiście zdjęcia nie oddają w pełni tego jak kolumny prezentują się na żywo. Największy znakiem zapytanie jest oczywiście dźwięk...?
Oby był równie dobry jak w poprzedniej serii a cena równie przystępna to myślę, że sukces murowany ;)
Więcej na: Roth Audio - iPod | iPhone Valve Amp | Wireless Dock

P.s. Jeśli wiecie coś jeszcze piszcie...
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Widzę że trochę zmianie uległ wysokotonowiec. Wizualnie...bez fajerwerków, bardziej stonowana konstrukcja od poprzednika. Właśnie ciekawe jak brzmienie i cena? Widzę że i sub będzie nowy - KH30. Tylko z cenami suba to i w starszej konstrukcji trochę przeginali, bo KH 20 można było kupić w podobnej cenie jak REL T5, co wydaje mi się że jest trochę nieporozumieniem. Może teraz cena będzie lepsza?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fakt KH20 był za drogi. Ciekawie jakie teraz będą ceny. Pamiętam, że jak ja kupiłem kolumny to chyba z miesiąc później ceny poszły do góry. Nawet mi się podoba nowy design:)
 

WiTT

New member
Bez reklam
No i zepsuli wizualnie to co Roth wyróżniało i nadawało indywidualny charakter firmie. Dziwne posunięcie.
Ale to samo TAGA w serii Platinum zrobi, nowy model F-90 SL jak pamiętacie zdjęcia które wstawiałem, też wsadzili głośniki swoje w klasyczne obudowy prostokątne. Na szczęście nie zrezygnowali z reszty modeli w serii z łukami na bokach.
Czyżby klienci byli aż tak konserwatywni w wyborach i bali się odwazniejszego wyglądu?
Bo teraz w sklepie to będzie ciężko odróżnić nowe Roth Oli od reszty firm.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla innych w dzisiejszych czasach to właśnie prosta konstrukcja jest odważniejsza hehe. A takie posunięcie to po prostu celowanie w różne gusta. Bardzo mądre i dobre posunięcie :). To się nazywa troska o klienta i swoje interesy. Tobie się taka konstrukcja nie podoba dla tego możesz celować w inną serie. drugi chce mieć Tagi ale w innej konstrukcji klasycznej. No i ma taką możliwość:). Ja nie uważam, że się boję nowych konstrukcji. Są takie które bardzo mi się podobają. Mam taki gust , że lubię kanciastą konstrukcję, tak zwaną klasyczną. Po prostu mi się to podoba. Jestem młodym człowiekiem i na pewno nie jestem konserwatystą heh:). Dla naszych potomnych to łuki będą konserwatywne. Nie nazwał bym tego bojaźnią heh:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Dla innych w dzisiejszych czasach to właśnie prosta konstrukcja jest odważniejsza hehe. A takie posunięcie to po prostu celowanie w różne gusta. Bardzo mądre i dobre posunięcie :). To się nazywa troska o klienta i swoje interesy. Tobie się taka konstrukcja nie podoba dla tego możesz celować w inną serie. drugi chce mieć Tagi ale w innej konstrukcji klasycznej. No i ma taką możliwość:). Ja nie uważam, że się boję nowych konstrukcji. Są takie które bardzo mi się podobają. Mam taki gust , że lubię kanciastą konstrukcję, tak zwaną klasyczną. Po prostu mi się to podoba. Jestem młodym człowiekiem i na pewno nie jestem konserwatystą heh:). Dla naszych potomnych to łuki będą konserwatywne. Nie nazwał bym tego bojaźnią heh:)

Klasyka rządzi:), ale delikatne jakieś detale odbiegające od tego utartego stereotypu tez wprowadzają jakiś smaczek. Wiecie, to zależy jaki mamy salon? Jeżeli mamy jakieś klasyczne umeblowanie to pewnie takie kolumienki się dobrze wkomponują, ale jeżeli są ludzie których stać na zaprojektowanie jakiegoś nowoczenego wnętrza, to szukają oni pewnie też bardziej wyszukanych kształtów np. 15 najdroższych kolumn na świecie - Foto - Onet Technowinki) U Nas pomimo ceny, takie kształty by były po prostu śmieszne, ale w sporym i nowoczesnym wnętrzu by się świetnie wpasowały.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bardzo lubię kontrast. Nowoczesne dziwne meble klasyczne kolumny. Bądź na odwrót :D. Może wyjść na prawdę ciekawa wizualizacja:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Stary, bądźmy szczerzy, za te kolumny co w linku to pewnie byśmy postawili niezłą chatę z wykończeniem. Lepiej pozostańmy przy przyziemnych sprawach typu Carlsberg, Wyborowa:) Chyba 99% chłopa na tym forum by chciała wygrać w Totka, mieć własną chatę z salonem 40mkw, odpowiednim sprzętem, 2 samochodami w garażu + motor,...no i modelkę za żonę ( chociaż z tym różnie bywa). Eh... A tu perspektywa 67 lat pracy. Mnie też się podobają dziwne kształty, ale weź wstaw do mojego pokoju B&W Nautilus - kobita - walizka - rozwód:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Zawsze powtarzam, że w nastepnym życiu bedę szejkiem i na pewno kupię sobię takie Nautilusy, na zamowienie, ze złota :D
Zona też bedzie na zamowienie :D
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moje też :D. Prezes w dniu wypłaty podjeżdża mesiem za 500tysi i podśpiewuje "Nie mogę Ci wiele dać, bo sam nie wiele mam...". A my wiemy Panie Prezesie rozumiemy kryzys :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Stary, ja zawsze uważam że zwykły śmiertelnik za 1500zł da sobie radę, ale jak da sobie radę taki szczur gdy mu interes padnie? Ja spotykam się na codzień z takimi frajerami, co się proszą żeby im worek 20kg pomóc wnieść. Mam taką świadomość że jak bym go ścisnął za gardło, do bym mu łeb oderwał od ciała. Na ulicy to tacy ludzie nawet nie wychodzą bo strach:) I co z tego że jest kasa, jak na ulicy to jest frajer:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma to jak bidnie ale solidnie:). Lepiej być biednym i zdrowym niż chorym i bogatym. Ale znam kogoś kto gada że lepiej być bogatym i zdrowym niż biednym i chorym hehe:D
 

tomato10

New member
Moje ostatnie motto /; kto biednemu zabroni żyć bogato:)

A swoją drogą jeśli chodzi o nowe Rothy to wizualnie dla mnie bomba :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Też mi się podoba, nawet bardzo :D
A co do wzornictwa; trzeba odświeżać linię, zasady rynku ;) Można coś tam pogmerać w zwrotnicy i już mamy nowy model, tak robi np. Canton co 1-2 lata ;) Wiadomo, że im starszy produkt tym jego wartość spada, więc dlaczego firma miałby na tym tracić? Wystarczy wymyśleć 'nowy" model i już mamy drogą "nowość", tak jak robią to np. producenci elektroniki. Dlaczego Roth miałby być gorszy? ;) Swoją drogą ciekaw jestem tej nowej linii. Roth nie ma zbyt rozbudowanej oferty kolumn.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry