Jakie kino domowe?

masaj007

New member
Napisz jak duże masz pomieszczenie bo to jest podstawowa sprawa. Dodatkowo czy tylki kino domwke czy też jakaś muzyka? Jaki dźwięk lubisz, czego słuchałeś?
 

niezabitowski

New member
Szerokość - 4,00m Długość - 5,00m Wysokość 2,50m. Co myślicie o Yamaha
RX-V659RDS plus Pioneer S-V50XW (bezprzewodowe) lub te same głośniki z Harman Kardon AVR 335 lub AVR 235. Czy Philips HTS9800W podłączę pod amplituner? A może jakiś zestaw Sony? Czy to przwda, że Amplituner i dvd w jednym to nie zadobre połączenie? Aaaa będę słuchał muzyki i oglądał filmy w 5.1. W przyszłości może telewizja nowej generacji. Z góry dzięki z pomoc.
 

masaj007

New member
Odpuść sobie te głośniczki bo to nic dobrego. Zwłaszcza w muzyce wyjdzie, że to tak naprawdę kicha do kwadratu. Philips to samo i nie polecam. Radze kupić kino z pełnowymiarowymi głośnkami. W tej cenie można poszukać zestawu HK AVR 130+DVD 23+JBL Balboa i zagra to kilka klas lepiej niż podane głośniki. Zwłąszcza z jakis scenach batalistycznych da ci popalić.
Jeżeli chciałbyś coś spokojniejszego to polecam alektronikę Cambridge Audio amplituner 540R v2 naprawdę jest wart wydanych pieniędzy. Do tego odtwarzacz 87 i zostaje 2,000zł na głośniki. Można wybrać zestaw 5.0 Tannoy Mercury F i potem zdecydowac się na zakup subwoofera.
Jest jeszcze sporo kombinacji ale napisz jakiej muzyki słuchasz i czy więcej kina czy muzyki
 

niezabitowski

New member
A co z amplitunerami? który lepszy? Wiem że małe głośniki są gorsze ale pełnowymiarowe nioe będą mi pasowały do wnetrza. A co myślicie o Sony Dz-810w?
 
Ostatnia edycja:

masaj007

New member
Amplitunera tak zupełnie osobno nie można traktować trzeba rozpatrywać razem z głośnikami. Ty chcesz kupić kino zintegrowane a w nim jest amplituner razem z dvd. Moim zdaniem taki zakup jest bez sensu. Nic nie zmienisz bo będziesz musiał wszystko na nowo kupować. Lepiej pozbierac kino z części.
Jako głośniki zastanowił bym się nad:
KEF KHT 2005
Infinity Beta HCS
Do tego dobrac amplituner np. HK AVR 130 i dobre dvd jak Samsung HD 950
Trochę to zbieranina ale naprawde warto się potrudzić

Porawiłem link do Infinity
 
Ostatnia edycja:

masaj007

New member
Ale w tej cenie ma być nagrywarka dvd czy osobno?
W kinie i muzce garją głownie głośniki więc radze na nie wiecej wydać, napewno się opłaci. Amplituner też jest wązny ale trochę mniej.
Jak głośniki maja być do 2,000zł to Infinity spełnia twoje wymagania bo można kupić taniej. Jak kupisz wszystko koncernu HK to też pewno jakaś zniżka będzie
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
O Philipsie 9800 zapomnij. Efekciarstwo.
Wejść zero. Nic tam nie podłączysz a ciasno z kablami jak sqrwysyn.
Wogóle do bani. Czaiłem się na ten zestaw, nawet poświęciłem czas i posłuchałem. Te panelowe głośniki jakoś mnie nie przekonuj,a. Bardzo chciałem sobie przetłumaczyć, że to mi sie podoba ale... nie dało rady.

Bierz HK 135 i najnowsze "jajka" KEF-a. Brzmi to razem zajebiście. Słuchałem sam. Albo jak chcesz mieć designersko to HK 135 i HK 11 ale tu koniecznie z subem bo same gwizdki tu nie pociągną. Zesztą... do 20m2 to ja bym wziął wieksze zestawy głośnikowe np. Dali Concept 6 albo KEFy iQ7/iQ6/iQ1.
 
Do góry