dvd

macek

New member
Bez reklam
mam pytanie prosze doradzcie mi jaki model DVD moge wybrac po przejzeniu postów na forum wiem ze czesto pojawiaja sie panasonic s52 ,samsung 860,950 oraz DENON 2910 a moze model DENON 1730 zalezy mi na zlaczach HDMI oraz na odczytywaniu filmów w divixie prosze o pomoc
 

Dara

New member
Podstawa to budżet podaj jaką kwote możesz przeznaczyć na dokonanie zakupu a wtedy napewno doroadzimy.
Pozdrawiam.
 

macek

New member
Bez reklam
dozuce jeszcze do tego postu pytanie na temat kabli czy profigold to jedne z lepszych kabli czy sa jakies inne tez dobre czytalem ostatnio cos na temat kabli ixos oraz qed czy ktos moze cos wie na temat tych kabli cenowo sa podobne pozdrawiam
 

JACEK2

New member
macek napisał:
dorzuce jeszcze do tego postu pytanie na temat kabli czy profigold to jedne z lepszych kabli czy sa jakies inne tez dobre czytalem ostatnio cos na temat kabli ixos oraz qed czy ktos moze cos wie na temat tych kabli cenowo sa podobne pozdrawiam
Mam juz 3 ci odtwarzacz Pioneera , dlatego chcialbym ci polecic model tej firmy :DV-696AV istnieje tez w wersji czarnej . Co do kabli ja kupuje po srodku - nie najtansze i nie najdrozsze...
http://digitalo.pl/product_info.php/manufacturers_id/40/products_id/690
 

gatar

Active member
Bez reklam
JACEK2 napisał:
Mam juz 3 ci odtwarzacz Pioneera , dlatego chcialbym ci polecic model tej firmy :DV-696AV istnieje tez w wersji czarnej . Co do kabli ja kupuje po srodku - nie najtansze i nie najdrozsze...
http://digitalo.pl/product_info.php/manufacturers_id/40/products_id/690
Ten link wskazuje DV-696 w cenie większej niż w sklepie "dla idiotów".
Można kupic za 630 zł. Także polecam DV-696. Sam używam DV-575 i zastanawiam sięm czy nie nabyć 696.
Z 575 jestem b. zadowolony. Jednak nabyłem TV 32" LCD o dużej rozdzielczości z HDMI i chciałbym wykorzystać to łącze. Słucham również SACD i troszeczke DVD-Audio.
Obraz z progresywnym skanowaniem z dvd po komponecie jest znakomity,ale...
Czy warto
question.gif
 
Ostatnia edycja:

JACEK2

New member
gatar napisał:
Ten link wskazuje DV-696 w cenie większej niż w sklepie "dla idiotów".
Można kupic za 630 zł. Także polecam DV-696. Sam używam DV-575 i zastanawiam sięm czy nie nabyć 696.
Z 575 jestem b. zadowolony. Jednak nabyłem TV 32" LCD o dużej rozdzielczości z HDMI i chciałbym wykorzystać to łącze. Słucham również SACD i troszeczke DVD-Audio.
Obraz z progresywnym skanowaniem z dvd po komponecie jest znakomity,ale...
Czy warto
question.gif
Podany link byl w celach informacyjnych o tym odtwarzaczu .....
Jesli masz TV wyzszej rozdzielczosci radze zakup odtwarzacza z wyjsciem HDMI , roznica pomiedzy RGB a HDMI jest spora , na korzysc HDMI oczywiscie . Jako odtwarzacze SACD , modele Pioneera nie sa rewelacyjne , lepsze w DVD Audio .
Czy warto moim zdaniem tak , na tanszy odtwarzacz HD Dvd nie wiadomo ile lat trzeba bedzie czekac .... Wojna 2 konkuerncyjnych formatow moze byc dluga ....:(
 
Do góry