Yamaha Rx-v359, Yamaha Dvd-s559

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Witam. Mam ten zestaw w starszej wersji a mianowicie Yamaha RX-V350/ S550 od około 3 lat. Jestem bardzo zadowolony i polecam z czystym sumieniem. Według mnie jednak lepiej byś zrobił gdybys kupił model S550 lub S557 lub S657 ponieważ jak wejdziesz na strone http://www.itepe.net/ to możesz pobrac za darmo firmware. Dzieki niemu to dvd potrafi różne cuda, których nie potrafią wyższe modele. Pozdrawiam
 

firma44

New member
dzieki
mozesz mi jeszcze powiedziec
czy ten model amplitunera RXV-359 wystarczy do skompletowania kina domowego z ktoryms z odtwarzaczy ktore podales czy moze lepiej dolozec i kupic wyzszy model RXV-459, RXV-559 ... ?
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Z tego co pamietam to RXV-459 poza troche większa mocą ma dodatkowe wejscie AV (chinc) z przodu i z tyłu mozesz podlączyc 6 kolumn a nie 5 jak w przypadku 359. Co do jakosci dźwieku to według mnie nie ma róznicy, przynajmniej dla mnie. Ja bym nie dokładał jest to wprawdzie najprostrzy sprzet ale jak dla mnie do mieszkania w bloku wystarcza w zupełności .
 
Ostatnia edycja:

firma44

New member
jeszcze zestaw glosnikow

a mozecie mi jeszcze pomoc apropo glosnikow
chodzi mi o zestaw 5.1
jaka powinna byc ich moc do tego sprzetu yamahy, jakie parametry, jakie parametry subofera,
chodzi o glosniki w drewnianej eleganckiej obudowie
sprzetu bede oczywiscie uzywal do sluchania muzy tv i filmow
mam dosyc duze pomiesczenie cos w rodzaju mniejszego salonu polaczonego z hallem i kuchnia
jakie firmy polecacie?
prosze o dokladne opinie poniewaz nie znam sie za dobrze
 
Do góry