"Kino domowe"? - pokój 10m^2 - do 1.500zł. Potrzebna pomoc

progdvb

New member
Witam.
Jestem laikiem w sprawach audio, dlatego też prosiłbym o pomoc. Pokój jest mały, wymiary ok 9/10m^2. Potrzebuję sprzętu audio + dvd do słuchania muzyki jak również, a może głównie do oglądania filmów (chciałbym uzyskać efekt jak w małym kinie - o ile jest to możliwe przy kwocie jaką dysponuję). Kwota max 1.500zł.

Proszę o porady. Dziękuję
 

mors111

Active member
Bez reklam
względem małych plastikowych zestawów

zawsze w przyszłości głośniki frontowe można zmienić na jakieś monitory ,
 

progdvb

New member
Czyli w tych plastikach (zestawach kin samsung, lg, sony...) lepiej nie przebierać? Lepszy rozwiązaniem będzie zakup amplitunera i kolumn? Rzuciła mi się kiedyś w oczy pewna aukcja, sprzedawany był amplituner yamaha RXV-663, kolumny 5.1 jamo, odtwarzacz dvd lg. kwota ok 1500zł... takim zestawem warto się interesować? niestety dokładniejszych parametrów 5.1 nie mam..
 

progdvb

New member
Tak, miejsca jest 'dużo'. W pokoju znajduje się tylko TV ze stolikiem i łóżko. Szczerze to nawet bym wolał jakieś kolumny stojące, takie masywniejsze (ze względu upodobania)...ale najważniejsze dla mnie jest by otrzymać W MIARĘ (co do kwoty jaką dysponuję) dźwięk.

Sprzęt może być używany jak również i nowy. Rodzaj muzyki w większości dance, pop (ogólnie to wszystkiego po trochu, czasem bass też mile widziany). Chciałbym, oglądając tv mieć możliwość puszczenia dźwięku poprzez ten sprzęt audio o którym mowa w poście i cieszenie się lepszą jakością oraz przestrzennością niż z głośników tv (tv samsung le37r72b). Zależy mi również na możliwości podłączenia np. laptopa i słuchania muzyki z niego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To dostaniesz sporo dobrych modeli które są na wyprzedaży .
Napisz do Blackninja na PW.
 
Do góry