B&w Xt

gregorp

New member
Witam,
Chaiłbym się dowiedzieć czy ktoś z foumowiczów widział na włąsne oczy, słuchał lub co więcej jest posiadaczem głośników B&W seria XT.
W czym jest problem:

Starsznie mi się podobają te głośniki i bardzo by pasowały mi do wystroju mieszkania ale...
głośniki te są jak Yeti-wszyscy słyszeli o nich ale nikt ich na własne oczy nie widział.
w Klanie oraz w Top HiFi mówią żę ich jeszcze nie mieli a co gorsze narazie mieć nie będą bo podobno Bowers wstrzymał ich produkcję z przyczyn technicznych-rzekomo coś nie tak z obudowami.
NO I TU JEST PROBLEM-rozmawiałem z gościem z allegro i powiedział że może załatwić te głośniki ale zastnawiam się czy jest sens bo wszysy wiedzą jak jest z gwarancją tych głośników-że... po prostu jej nie ma.
I tu pytanie do osób zajmujacych sie sprzedażą sprzętu HomeCinema.
Czy ktoś może ma jakieś informacje jak to jest z tymi głośnikami, oraz czy może wie gdzie można je na żywo obejrzeć (najchętniej obie wersje czarną i aluminiową ale bardziej zależy mi na aluminiowej).
Liczę na pomoc kolegów forumowieczów-jestem naprawdę zdesperowany.
W tamtym tygodniu odebrałem długo wyczekiwanego Denona 4306 i teraz aż mnie boli jak będzie musiał stać niewiadaomo ile zanim pojawią się te głośniki na rynku.
PLEASE HELP!!!! ;-)))
 

gregorp

New member
Jasme-czekac.

Tylko co robić przez ten czas???
Sprzecik ma stac i za mebel robiC?
Pozatym z tego co się zdążyłem zorientować to Klan dość wysoko cenu określił.
Pozatym wilu ludzi kupiło sprzęt na allegro i nie narzeka.
Też uważam i wole mieć gwarancję.
Dlatego gotowy jestem nawet pojechać do raichu lub Czech żeby je zobaczyć, posłuchać i kupić.
Najwyżej będę miał gwarancję ważną w tych krajach.
ALE JA JUŻ CHCĘ JE MIEĆ!!!!!!!:kom: :shock:
 

gregorp

New member
A na to-co zresztą można przeczytać w treści mojego posta-że chciałbym je zobaczyć i usłyszeć na żywo.
Wiesz może stać Cię na takie eksperymenty -uda się nie uda, będą ładnie wyglądać i pasować czy nie będą, łądnie brzmią czy nie itd, itp.
Ja przed zakupem chcę to wszystko wiedzieć i daltego też zwróciłem się z prośbą do forumowiczów o info czy ktoś je widział, ktoś je słyszał, ktoś ma a może wie gdzie można zobczayć i usłyszeć.

Więc sorka, ale jeżeli masz wciskać takie przemądrzałe uwagi to sobie daruj bo tracę czas na sprawdzanie co jest w nowym poscie-bo być może ktoś coś SENSOWNEGO napisał.

Pozdro
 

gregorp

New member
Dzieki,
Tam też spróbuje.

No liczę własnie na takie odpowedzi.

Może ktoś jeszcze wie gdzie są.
Szczególnie zwracam się do forumowiczów z krajów osciennych ;-), może oni coś wiedzą

Pozdrawiam.
 

von urlik

New member
Faktem jest że BW produkuje XT w kolorze czarnym i tylko czarnym lecz w małych ilosciach - info z tel. od dystrybutora. Srebrne głośniki podobno mają produkowac od przyszłego roku . Zresztą na IFie w Berlinie się okaże czy maja czy nie .
 

gregorp

New member
No i jednak nie było.
Jedyna moja nadzieja to A|udio Show (o ile się odbędzie).

Czyli muszę jeszcze poczekać 2 miesiące ;-(

mimo wszystko ponawiam prosbe i informacje dotycz ace tych głosników.

Pozdrawiam
 

gregorp

New member
Juz większość przczytałem, ale wrzuć może jakis przeoczyłem.

Z tym że tak naprawdę to zależy mi na ich obejrzeniu na "żywo", a przedewszystkim posłuchaniu jak grają z moim sprzęcikiem ;-))

Ja się chyba zastrzelę jak one się szybko nie pojawią ;-(((
 

jwb.73

New member
Ja dystrybutora od 8 miesiecy mecze pytaniami o dostępność XT4. I co odpowiedz to za 3 miesiace , to za dwa miesiace i chyba sie nie doczekamy.
 

jwb.73

New member
Nie tylko na stronach www. Raczej przypadly mi te aluminiowe choc o tych czarnych nic blizej nie wiem - widzialem tylko fotke w jakims dunskim sklepie internetowym. Szkoda tylko ze nie maja wejsc do BiAmp-owych.
 

masaj007

New member
To ja ze swojej strony jutro również zapytam Audioklan o kolumny ;) Skoro czytałeś recenzje to nie będę dawał bo się tylko powtórzy
 

gregorp

New member
Hmm,

Z ostatnich wypowiedzi dystrubutora okazuje się że XT 4 czarne są dostepne (ale nie mozna ich nadal nigdzie zobaczyć bo nie sprowadzili żadnego kompletu) a srebrne będą w przyszłym roku.

Kurcze nadal mnie zastanawia skąd mają (o ile mają-bo wnioskuję tak po ilości ogłoszeń w sklpach internetowych) je na zachodzie i na wschodzie???

Zagadka dla Kpt. Żbika ;-)
 

gregorp

New member
Ludzie mam niusa.

Z tego co się dowiedziałem jest nadzieja że Xt pojawią się na gwiazdkę.

To jest dobra wiadomość.

Zła (potencjalnie) jest taka że obudowy bedą lakierowane.
Wynika to z tego iż w poprzedniej wersji mieli straszny problem z obudowami, a mianowicie strasznie sie rysowały. podobno już przy wyjmowaniu z pudełka.

Dlaczego twierdzę że to zła wiadomość?
Jeżeli ktoś widział jak wygląda sub PV1 to własnie tak mają prawdopodobnie wyglądać XT. Hmm, gusta są różne, lecz jeżeli tak będzie to ja chyba wybiorę wersję czarną ;-((

pozdrówka i let;s have hope ;-))
 

gregorp

New member
No i cały misterny plan w pi..u.

Jak się dowiedziałem od przedstawiciela top-hifi, raczej nie będzie ich nie tylko w tym roku ale może nawet do połowy przyszłego.
Jak mi wyjaśnił-B&W wysyła najpierw tam gdzie ma większy rynek zbytu (niewiem czemu nie byłem tym zaskoczony:D ) ale jak mi powiedział gdzie to się leciutko zdziwiłem: Chiny i Rosja (Rosja ok ale że Chiny??).

Jak to określił: "jak się tam obkupią to wyślą coś do nas". Hmm, no jak się maja w Chinach obkupic to sobie jeszcze poczekamy.

Facet zaproponował że jakbym złożył zaliczkę to wtedy, na jak to określił "pewne zamówienie" mogli by ostro powalczyć i coś ściagnąć ale zrezygnowałem.
Chyba nie jestem na tyle zdesperowny żeby zaryzykować kilka ładnych tysięcy żeby się rozczarować, tym bardziej że ryzykowałbym nie tylko tym że nie spodoba mi się dzwięk ale tym że i wyglądowo nie będą mi pasować (mówiłem o zmianie wyglądu we wczesniejszych postach).

No więc znowu odpalam akcje "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" gdzie mozna zobaczyć a jeszcze lepiej usłyszeć głośniki B&W seria XT.

Szukałem za zachodnią granic ale że mój niemiecki nosi ślady tylko pół roku "nauki" w podstawówce to dałem sobie spokój.

Więc prośba do wszystkich zainteresowanych: ludzie szukajcie, dowiadujcie się i może gdzieś się uda znależć te głośniki.
Może zrobimy wspólną wycieczkę i obejrzymy je razem.

Pozdrawiam wszytskich wzdychających do aluminiowych smukłuch chasis XT-eków.
 
Do góry