Nagrywarka DVD + HDD

white_raven

New member
Witam.

Interesuje mnie odtwarzacz DVD + nagrywarka + HDD do 2000zl, w niedalekiej przyszlosci do wykorzystania z LCD 37 cali. Moje wymagania to:
* bardzo dobra jakosc obrazu
* duzy zakres obslugiwanych formatow (w tym divx + napisy)
* dzwiek min 5.1
* HDTV i HDTV

Z kina domowego posiadam na chwile obecna tymczasowy TV i zalezy mi na nagrywaniu filmow z TV, w niedalekiej przyszlosci planuje zakupic TV LCD 37" , stad HDTV w wymogach.

Moim faworytem jest Panasonic DMR-EH65

Prosze o wasze propozycje, jestem w tym temacie totalnie zielony i jestem otwarty na wszelkie konstruktywne uwagi. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
white_raven napisał:
Witam.

Interesuje mnie odtwarzacz DVD + nagrywarka + HDD do 2000zl, w niedalekiej przyszlosci do wykorzystania z LCD 37 cali. Moje wymagania to:
* bardzo dobra jakosc obrazu
* duzy zakres obslugiwanych formatow (w tym divx + napisy)
* dzwiek min 5.1
* HDTV i HDTV

Z kina domowego posiadam na chwile obecna tymczasowy TV i zalezy mi na nagrywaniu filmow z TV, w niedalekiej przyszlosci planuje zakupic TV LCD 37" , stad HDTV w wymogach.

Moim faworytem jest Panasonic DMR-EH65

Prosze o wasze propozycje, jestem w tym temacie totalnie zielony i jestem otwarty na wszelkie konstruktywne uwagi. Pozdrawiam

Myślę, ze to doskonały faworyt. Sam mam model wcześniejszy EH60 i jestem zachwycony. Tak, że śmiało. EH65 posiada wszystkie cechy, które wymieniłeś. Dodatkowo zapisuje na wszystkich możliwych typach zapisywalnych DVD (m. in. RAM, DL). Co do HDTV - to nie wiem o co CI chodziło, model EH65 nie nagrywa w wysokiej rozdzielczości, za to ma upscaling do wysokich rozdzielczości i ma HDMI z HDAVI (ale to CI się przyda jeżeli masz inny sprzęt Panasonica zgodny z HDAVI). Myślę, ze dobrze by było jakby sie odezwali inni użytkownicy posiadający nagrywarki. PZDR
 
Do góry