jak wybrać dobre kinko domowe za 3500 zł

ryba.blues

New member
jestem nowym użytkownikiem forum i nie bardzo wiem jak się tu poruszać .Temat jest pewnie jak tysiące u was ale proszę mnie nie ignorować.Zależy mi na waszej opini
 

arsenal

Moderator
VIP
Jak wybrać kino domowe?
Taki zakup robi się organoleptycznie. Idzie się do sklepu. Mówi się:Mam tyle do wydania, chcę kupić tego typu sprzęt, ma mieć to i to. Proszę mi coś polecić, zmontować do posłuchania i obejżenia. Nie chce im się podłączać sprzętu? Olewasz ich i idziesz do konkurencji.
Czytając forum możesz oczywiście znaleźć opinie dobre i złe o jakimś DVD, amplitunerze czy telewizorze. Ale to TY kupujesz, masz własny gust i upodobania. Traktuj posty typu " Co lepsze, Yamaha czy Pioneer" jako wskazówki, czego w sprzęcie tego typu oczekiwać, co powinno być w urządzeniu( jakie złącza, dekodery, itp...) a nie wyrocznię, które gra lepiej.
Zapisz sobie funkcje dla Ciebie istotne i przydatne, te które chciałbyś mieć. Dopasuj moc wzmacniacza i kolumny do wielkości pomieszczenia( i sąsiadów) bo inaczej możesz skutecznie zagacić pokój i słuchać dudnienia zamiast dźwięku.
Ostateczny wyrok wydasz sam w sklepie po odsłuchu i obejżeniu.
P.S.
Ale mi się tekst edukacyjny odmalował:rolleyes:
 

ryba.blues

New member
arsenal ,masz rację tylko

mieszkając w takim mieście jak koszalinek nie ma możliwości odsłuchania np onkyo 504/404. słyszałem że to niezły zestaw lecz nie mogę go posłuchac.w sklepie stoi jakiś osamotniony, porysowany ,stary model za który chcą niesamowite pieniądze z głośnikami m-audio.Zadając to pytanie sądziłem że uzyskam taką właśnie odpowiedż.
 
Do góry