Jakie kino domowe do 1600zł ???

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak duże masz pomieszczenie?
Czy komputer może służyć jako źródło obrazu i dzwięku?
Jakie masz wyjścia audio z komputera?
 

Gonzor

New member
1. Wymiary pomieszczenia 3,5m x 2,5m x 1,9m;
2. Tak. Komputer może służyć jako źródło obrazu i dźwięku;
3. Wyjścia analogowe z karty dźwiękowej.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Dokupiłbym do kompa karte z wyjściem cyfrowym optycznym lub koaksjalnym.
Za 999pln kupujesz wtedy poważny zestaw do kina domowego JBL ESC 333
http://e-panasonic.pl/product_info.php?products_id=1216 , wszystko zagra lepiej od zintegrowanego kina, lepsza tez będzie przydatność do codziennego oglądania divxów słuchania mp3 itd. Odpadną przez to zmiany firmware w dvd np Panasonica po zmianie kodeków divx lub innych.
 

Gonzor

New member
No może i fajny zestaw ale dużo słabsze ma głośniki a przedewszystkim subwoofer niż ten Logitech:> a mi zależy na bardzo potężnym, miękkim basie
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Postarałem się i przeczytałem wiekszość komentarzy, niestety nie oddaja one stanu faktycznego.

Najszybciej mozna wybrać lepszy z tych dwóch zestawów patrząc do czego one są, logotech to "zestaw komputerowy" jak wiesz takie zestawy są całkiem inne od nawet najprostszych wieżyczek domowych (waga, wykonanie itd), zestaw jbla to zestaw simply cinema czyli kategoria domowego audio (jest cięższy , ma większą moc, w satelitka dwódrożnych ma nawet zwrotnice.
 

Gonzor

New member
a możesz mi wytłumaczyć czym sie różni podłączenie zestawu głośnikowego do komputera złączem optycznym od podłączenia analogowego?? Bo nie wiem dokładnie.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Posiadam podobny zestaw JBL ecs 333, i wg mnie deklasuje Logitecha, bas - głęboki mięciutki szybki, oczywiście w muzyce zestaw zachowuje się słabo, ale podudnić można...

Ci ludzie co piszą komentarze nie słyszeli tego zestawu, także taki komentarz...

Polecam ten zestaw
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Podłączenie analogowe to podłączenie zestawu do kompa sześcioma przewodami , każdy dla innego kanału.
Podłączenie cyfrowe, to jeden przewodzik , a w nim dzwięk przesyłany cyfrowo.
Do pierwszego będzie Ci potrzebny zestaw z sześcioma wzmacniaczami i sześcioma głośnikami. Do drugiego będzie jeszcze potrzebny dekoder dzwięku.
 
Do góry