Zestaw kina domowego – help

4X3L

New member
Witam
Poszukuje zestawu kina domowego do 700-800zł, nigdzie nie mogę znajlezc klarownej odpowiedzie jaki zestaw wybrac, albo wszyscy szukaja 1000 i w gore albo pojedynczych czesci :/
Zainteresowały mnie modele takie jak:
PHILIPS HTS3300
LG LH-T360SE
LG LH-T255 SD
Za dużego wyboru w tym przedziale cenowym nie ma…wizualnie najbardziej mi się podoba philips, kino ma służyć do odtwarzania divxow i generalnie ma służyć jako sprzet audio w połaczeniu z telewizorem grundig xedence. Czy możecie mi cos doradzic z tych lub innych modeli? Jestem otwarty na propozycje….
Z gory dzieki 4X3L
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
DivX-y, o ile dobrze pamiętam, mają tylko dźwięk stereo. Po co system wielokanałowy, jeżeli można kupić o klasę lepsze stereo?
 

Piopio

New member
A tu się kolega myli ...
Sporo jest filmów z dźwiękiem AC3.
A poza tym można włączyć Dolby coś tam i z 2 kanałów amplituner zrobi 5.
Efekt jest znośny.

pzdr
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Niektóre dwukanałowe ścieżki mają zakodowany dźwięk Dolby Surround, więc ProLogic II potrafi z tego zrobić naprawdę niezły efekt. A i DivX-ów z AC3 (5.1) jest coraz więcej. Choć i tak stawiałbym na filmy z DVD. Tutaj z reguły nie ma kompromisów.

Do autora wątku. Nie koloruj czcionki, gdyż w jasnej wersji forum Twoja wiadomość jest nieczytelna (białe na białym).

ArtS :)
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Piopio napisał:
A tu się kolega myli ...
Sporo jest filmów z dźwiękiem AC3.
A poza tym można włączyć Dolby coś tam i z 2 kanałów amplituner zrobi 5.
Efekt jest znośny.

pzdr
Potwierdzam . Sam oglądam duzo divix , xvid zrówno seriali jaki filmów i coraz wiecej jest z AC 3 a dzwięk puszczony przez Dolby cos tam ;) daje całkiem przyzwoity efekt.
 
Do góry