zestaw kina bez DVD

Wolf

New member
Witam.Posiadam LCD JVC 32S60 i nagrywarke DVD JVC DR-MH300.Prosze o porade jaki amplituner i zestaw glosnikow do kina domowego dokupic do tego sprzetu do 3000 PLN.Sprzet chce wykorzystac 60%film 40%muzyka
 

Wolf

New member
To moze ktos pomoze ktory z tych czterech amplitunerow bedzie najlepszy do kina domowego i na co zwrocic uwage przy doborze tego sprzetu.
1.Panasonic SA-XR70
2.JVC RX D201
3.Yamaha RX-V557
4.JVC RX 6042
moze jeszcze ten Panasonic SA-XR57
 
Ostatnia edycja:

mandaryn

New member
mam yamahę (starszy model rx-v620) i jestem b.zadowolony z barwy dźwięku (lekko bardziej basowy niż inne firmy, z dobrą kontrolą basu), funkcjonalności, obsługi; generalnie polecam ci firmy yamaha, denon, onkyo, harman-kardon (to już trochę drożej)
 

Wolf

New member
Sam juz nie wiem co wybrac,jezeli ktos podpowie na co zwrocic uwage przy doborze amplitunera to moze latwiej bedzie podjac decyzje.Jezeli posiadam TV i DVD firmy JVC to moze kupic tej firmy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ja jednak obstaję przy ampli JVC .
Wybór jest duzy .
Chyba najlepszym wyjściem jest 7042 lub 301.
pozdrawiam
 

Wolf

New member
Czyli postanowilem kupic model JVC RX-D301,teraz głosniki -system 5,1 pokoj 18 mkw, najlepiej z racji tego ze caly sprzet jest koloru srebrnego to rowniez glosniki mogly by byc w tym kolorze -tylko jakie? Prosze o przyklady

Kiki jest sens dolozyc 1000pln na amplituner RX-D701,ktore ma łacze HDMI?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
oczywiscie ,że warto .
Ten Amplituner był mianowany do nagrody Eisa. Sprzedaliśmy tylko kilka sztuk ale komplety oparte na tym ampli były drogie . I nie powstawały z naszego polecenia ale z potrzeby kupujących.
 

Wolf

New member
Prosze o pomoc w doborze glosnikow do tego zestawu.Tylnie glosniki musza byc wiszace .Cena glosnikow do 1500 pln
 
Do góry