Zestaw amplituner AVR-1906 & DVD-1920

welshy11

New member
fliege.gif
Zestaw amplituner AVR-1906 & DVD-1920
bullet.gif
7.1-kanałowy amplituner audio/wideo AVR-1906 (w czarnym lub srebrnym kolorze)
fliege.gif
bullet.gif
Odtwarzacz DVD-Video DVD-1920 (w czarnym lub srebrnym kolorze)
fliege.gif
bullet.gif
W zestawie taniej !
fliege.gif
fliege.gif
Cena: 3.295 ,- zł

http://http://www.denon.pl/site/frames_main.php?main=prod&ver=&MID=3&sub=1&action=detail&Pid=218

Jak sądzicie, dobra kombinacja? warta tej ceny?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
No fajnie tylko do czego? Jaki stosunek muzyki do filmu, jakie pomieszczenie, jaką charakterystykę dźwięku lubisz itp itd.

pozdrawiam
 

angoos

New member
Posiadam takową kombinację. Dla mnie miodzio ;)
Ważne jeszcze jakie do tego kolumny.

P.S.
Ja za tą kombinację dałem 2250 PLN
 

welshy11

New member
ar2 napisał:
No fajnie tylko do czego? Jaki stosunek muzyki do filmu, jakie pomieszczenie, jaką charakterystykę dźwięku lubisz itp itd.

pozdrawiam

Do telewizora Sharp GE1E (mam nadzieję ;) )

Pomieszczenie 20m2, muzyka i film w zasadzie 50%, muzyka głównie klasyczna, blues i jazz + opery i balet :cool: .
 

angoos

New member
Posiadam głośniki B&W.
DM 602 S3 jako fronty, jako efektowe (surround) DM 600 S3 i centralny B&W LCR 60 S3. Jeszcze nie mam żadnego sub'a ale niedługo zamierzam kupić jakiś budżetowy JAMO (chodzi głównie o kino).
Gra mi to wszystko bardzo ładnie.
Kolumny dają czysty dzwięk, zachowując wszystkie szczegóły.
Słyszałem, opinie o nich że graja zbyt surowo.
Dla jednych jest to surowo dla innych czysto z zachowaniem szczegółów.
Zależy kto jakiej muzyki słucha. W twoim przypadku (klasyczna, blues, jazz) myślę że były by idealne (będą zachowywały prawdziwe, czyste brzmienie instrumentów ze wszystkimi ich niuansami muzycznymi). Tak na marginesie też lubię taką muzykę :wink:.
A tak wogule to musiał byś odsłuchać kilka zestawów i wybrać najlepszy dla swego ucha. Tyle że z głośnikami B&W możesz mieć problem bo nie w każdym sklepie są.

Co do Denona to w tej klasie budżetowej jest to chyba jedna z najlepszych kombinacji, między innymi za bardzo dobry kompromis między dzwiękiem do kina domowego a dzwiękiem stereo.

Pozdrawiam
 

welshy11

New member
Dzięki za odpowiedź. Przejrzałem strony z głośnikami B&W i wyglądają na solidne. Mam zamiar skompletować zestaw i akurat ten denona jest gotowy, przy czym brakuje mu głośników. Cambridge Audio Azur 540Rv2 też plasuje się na podobnym pułapie cenowym tylko trzeba by jeszcze do tego dobrać DVD i głośniki. Z tego co się orientuję to z dvd ciekawą pozycją jest Philips DVP 9000s.

Chciałbym zamknąć się w 4tyś za komplet amplituner+odtwarzacz dvd z hdmi + głośniki.
 

angoos

New member
welshy11 napisał:
Chciałbym zamknąć się w 4tyś za komplet amplituner+odtwarzacz dvd z hdmi + głośniki.

:fool:

nie da rady, niestety

4 tyś. to na same kolumny wydasz.
W AudioKlanie czyli autoryzowanym dystrybutorze te głośniki co ja mam (bez sub'a) będą kosztowały pewnie jakieś 5 - 5,5 tyś (ja za swoje dałem 3300 co prawda z gwarancją jedynie sprzedawcy - AVPartner, ale różnica w cenie niebotyczna i w razie czego (tfuuu... tfuuu...) te 2 tyś różnicy mi to rekompensuje). To samo podejście zastosowałem przy zakupie Denona.
 

welshy11

New member
angoos napisał:
:fool:

nie da rady, niestety

4 tyś. to na same kolumny wydasz.
W AudioKlanie czyli autoryzowanym dystrybutorze te głośniki co ja mam (bez sub'a) będą kosztowały pewnie jakieś 5 - 5,5 tyś (ja za swoje dałem 3300 co prawda z gwarancją jedynie sprzedawcy - AVPartner, ale różnica w cenie niebotyczna i w razie czego (tfuuu... tfuuu...) te 2 tyś różnicy mi to rekompensuje). To samo podejście zastosowałem przy zakupie Denona.

No nic, pozostaje mi wyszperać jakiś gotowy zestaw kina domowego i do tego dokupić tylko amplituner.
 
Do góry