jakie dvd

tomon

New member
Witam.Mam pytanie dotyczące odtwarzacza dvd.W tej chwili jestem posiadaczem philipsa dvp720sa i w zaszdzie jestem z niego zadowolony,wgrałem nowy soft i filmami divx oraz napisami nie mam żadnego problemu.Kupiłem niedawno telewizor lcd więc może ktoś mi doradzi,który odtwarzacz posiada lepszą jakość i byłby dobrym następcą?
 

Damatus

New member
Ja kupiłem ostatni Philips dvp 9000 s i jestem zachwycony. Niestety pies pożarł mi główną instrukcję obsługi i ..... mam problemy z ustawieniem niektórychb funkcji. Może ktoś wie gsdzie ściągnąć taką instrukcję?:eek:
 

tomon

New member
Jakie koszta za to "cudo"?Czyta divx?Jak mam to połączyć z lcd,mam tylko wejście dvi?Jeśli chodzi o instrukcje to zajdziesz na stronie philipsa.
 

JACEK2

New member
tomon napisał:
Witam.Mam pytanie dotyczące odtwarzacza dvd.W tej chwili jestem posiadaczem philipsa dvp720sa i w zaszdzie jestem z niego zadowolony,wgrałem nowy soft i filmami divx oraz napisami nie mam żadnego problemu.Kupiłem niedawno telewizor lcd więc może ktoś mi doradzi,który odtwarzacz posiada lepszą jakość i byłby dobrym następcą?
Jesli twoj LCD ma wejscie HDMI , to warto kupic odtwarzacz z takowym wyjsciem . Spora poprawa jakosci obrazu w porownaniu do RGB .
 

tomon

New member
JACEK2 napisał:
Jesli twoj LCD ma wejscie HDMI , to warto kupic odtwarzacz z takowym wyjsciem . Spora poprawa jakosci obrazu w porownaniu do RGB .
Jak wspominałem mam złącze DVI.Czy jest jakiś kabelek HDMI-->DVI?
Kiki dzięki za podpowiedzi.Jak te odtwarzacze radzą sobie z divxami(chodzi mi o napisy txt i czcionkę)?
 
Do góry