Panasonic SC-HT855 + panasonic TX32LX60P

nowy66

New member
Zdaje się, że ten model kompaktowego/kompletnego KD jako jedyny Panasonic ma wyjście HDMI, LCD też - więc szkoda by było tego nie wykorzystać. Tak więc po HDMI. Moim zdaniem wybór fajny i trafiony za rozsądne pieniądze. Ale potwierdzić warto znane zdanie : sprawdź na własne oczy - to często dużo wyjaśnia i rozjaśnia.
pzdr
 

Unio

New member
TV z kablowki "Multimedia"

Jeszcze mnie meczy jedna sprawa bo kolega kupil niedawno samsunga i nazeka ze program 1 ,2 ,i kila jeszcze sa brzytkie jakies pasy a programy takie jak Discovery i inne sa idealne czy jesto roznica w nadawaniu programow czy wina kablowki czy moze samego lcd-ka
 

saxophonic

New member
Unio napisał:
Jeszcze mnie meczy jedna sprawa bo kolega kupil niedawno samsunga i nazeka ze program 1 ,2 ,i kila jeszcze sa brzytkie jakies pasy a programy takie jak Discovery i inne sa idealne czy jesto roznica w nadawaniu programow czy wina kablowki czy moze samego lcd-ka

Raczej kablówki bo mam podobne problemy.
TVP 1 i 2 czasami sa ok ,Polsat jest ekstra ,TVN w porywach a TV3 to koszmar, wszystkie niemieckie stacja nadaja całkiem fajnie więc wina leży nie tylko w nadawaniu ale i w kablówce.
 

Unio

New member
Dzis kupuje ten zestaw

Ide po pracy kupic ten zestaw oczywiscie jesli bedzie bo niby jest wszystko a jak chce kupic to nie ma , mowia przed chwila sprzedalismy :)
 

Unio

New member
Jestem bardzo zadowolony z powyzszego sprzetu podlaczylem to kablem Hdmi i jest super POLECAM wszystkim ktozy zastanawiaja sie nad kupnem sprzetu do ceny 5500 PLN Pozdrawiam
Jak ktos ma pytania dotyczace tego sprzetu to chetnie otpowiem
 

tiem72

New member
kilka pytań

Unio napisał:
........
Jak ktos ma pytania dotyczace tego sprzetu to chetnie otpowiem

Jeśli można... Kilka pytań.
1. Jakie są rozmiary pokoju, w którym używasz zestawu? Czy dzwięk radzi sobie z tym pomieszczeniem? Jak duży pokój wg Ciebie jest w stanie "spokojnie" nagłośnić (tzn. bez dudnienia i huczenia).
2. Domyślam się, że obraz jest ekstra (dobrze się domyślam???) - ten zestaw ma chyba te same elementy dvd co odtwarzacz s52, który już w prasie fachowej zyskuje pochlebne opinie (np. nimiecki Video 7/2006). Czy masz porównanie do jakiegoś innego odtwarzacza dvd - jaki miałeś wcześniej albo z jakimi porównywałeś?
3. Jak z dzwiękiem z płyt CD. Słuchałeś na tym sprzęcie muzyki z CD? Czy jest duża przepaść w porównaniu do normalnego stereo?
4. Czy jest taka możliwość, żeby dzwięk z tunera sat też puścić przez ten sprzęt? Jak to jest łączone? Wiem,ze jest optyczne audio, ale jak się ma philipsa 6010 od cyfry+, który takiego optycznego wyjścia nie ma to można inaczej, czy już nie bardzo?
 

Leon45

New member
Sc-ht855, Tx32lx60p

Jeśli możesz napisz cz KD posiada dekoder DD5.1 bo w różnych opisach różnie to wygląda. Jeżeli masz tv N napisz czy dobrze pracuje po optycznym a jezeli juz przetrawiłes wszystkie opcje to napisz czy mozna w tym zestawie wykorzystywać jeden pilot od telewizora. Mam telewizor TX32LX60P i czytałem gdzieś ze istnieje taka mozliwosc bo kino posiada HDAWI czy cos podobnego i to własnie umozliwia posługiwanie sie jednym pilotem
 

MBgryf

New member
Panasonic SC-HT855

Witam

Mam pytanie do posiadaczy KD Panasonic SC-HT855. Czy w waszych KD w trybie Stand by słychać cichy pisk kondensatora lub transformatora?

Pozdrawiam i proszę o odpowiiedź
 
Do góry