Kino domowe Pioneer amp 516 + dvd393 + kolumny s-v 325

Foko

New member
Witam wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy post pomimo, iż czytam to forum od ok. 6 m-cy. Dzięki niemu zdecydowałem się kupić tv lcd Sharp i jestem bardzo zadowolony. Niestety w tej kwestii nie udało mi się nic znaleźć w dotychczasowych postach.

Proszę was o opinię na temat kina domowego Pioneer amp 516 + dvd 393 + kolumny sv 325. Czy ktoś ma taki zestaw lub poszczególne jego składniki? jeżeli tak to proszę was o opinię pod kątem:

- czy te kolumny Pioneera nadają sie do słuchania stereo (nie jestem audiofilem, lubię czarną muzykę, hip-hop, r&b, soul, a także mocniejsze klimaty.
- czy ten odtwarzacz dvd spisze się też jako dobry odtwarzacz cd
- jeżeli macie jakieś ogólne uwagi to również będę wdzięczny.

z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
 

Foko

New member
???

Hej ludzie, ludzie, ludzie !!! Naprawdę nikt nie miał do czynienia z tym sprzętem? Nie słyszał jak gra? Pomóżcie laikowi !!!
 

Filut

New member
Zestaw

JAK niejestes audiofilem to spokojnie mozesz ten zestaw miec druga sprawa jaki duzy jest pokoj i czy sa zalamania itp
 

Foko

New member
Pioneer

Dzięki za zainteresowanie.

Pomieszczenie jest dosyć dziwnego kształtu. taka hybryda salon + kuchnia + przedpokój wszystko ok 30m2. ale kącik tv jest wydzielony i ma 10m2.

Głównie jestem ciekawy opini na temat tych kolumn. nigdzie w internecie nie mogę znaleźć opini na ich temat. Wydaje mi się, że skoro firmuje je Pioneer to chyba nie może być jakieś super badziewie? Słuchałem ich w MM ale tam wiadomo - hałas, wszystko ućkane w jednym miejscu. Ciężko wyrobić sobie w ten sposób zdanie.

Miałeś okazję posłuchać ich w domowych warunkach?
 
Do góry