Panasonic DVD-S52

gufi

New member
Czy to pytanie oznacza że jesteś właścicielem S52? Jeśli tak to podziel się wrażeniami - też się szykuję na ten model. Na twoją zagadkę niestety nie znam odpowiedzi.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Pytałem dzisiaj znajomych w serwisie panasa, ale jacyś zamulacze z nich, z tego co wiem robi to sie oprogramowaniem, ale dokładnych szczegółów nie znam.
 

Justek

New member

marecki78

New member
Witam, znalazłem taką oto stronę:

http://www.dcevolution.net/panasonic/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=54

Z tego co wyczytałem to podany kod działa dla S52 (jak się to wprowadza do DVD?) i jest jeszcze FW autorsta niejakiego TOMA do ściągnięcia które też załatwia region free ....

Ja natomiast zastanawiam się nad wielkością czcionki przy odtwarzaniu divx, która, według niektórych userów tego dvd, jest za mała. Ja nie widziałem tego dvd w akcji, czy może się ktoś wypowiedzieć w tym temacie?
 

Goompie

New member
A czy można jakoś wyłączyć HDCP ? Bo zakładam że jako nowy model z HDMI 1.2a to ma HDCP i nie może się przez to dogadać z projektorem



Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Goompie

New member
Panasonic s52

Czy ten player ma HDCP ?
Pewno tak (HDMI 1.2a)
A czy można to jakoś wyłączyć - np kodem, tak jak blokade regionalną ?
Połączyłem go z projektorem który nie ma HDCP i widzę tylko czarny ekran.
Dziwne jest jednak to, że ów czarny ekran występuje zawsze. Nawet kiedy DVD podaje tylko plansze menu albo pliki jpeg.
No i wogóle proszę o opinie na temat S52. Tanie to, a wygląda na dośc ciekawe. Można go kupić już za 399zł (po obniżce z 599)
 

Goompie

New member
Jesteś pewien ? Nie znalazłem jeszcze żadnych sposobów na S52, ale wiem że są playery w których można to zrobić właśnie poprzez kod, tak jak z blokadą regionalną.
 

emigrant

Member
pytanie do posiadaczy ow playera panasonic S52
jakie on czyta formaty napisow dla divix i czy nie ma problemow z polskimi ogonkami ? ale przede wszystkim chodzi mi jakie czyta formaty napisow, czy czyta *.txt ?
przymierzam sie do jego kupna, jeszcze mysle nad LG DVX9900H ale LG nie ma dekoderow DD i DTS.

dzieki z gory za odp.
 

macek

New member
Bez reklam
dvd panasonic s52

witam mam problemy z odczytaniem napisów polskich z filmów z kompa czy moze ktos pomóc czy ktos mial taki problem
 

macek

New member
Bez reklam
panasonic s 52

witam w sprawie obslugi napisów txt. dzwonilem do kilku serwisów w Polsce wiekszosc powiedziala ze nie obsluguje chociaz byli tacy co mówili ze po dacie 11 2005 obsluguje txt. w centrum oprogramowania sa do pobrania ale do modelu s 49 jesli ktos moze pomóc to prosze o pomoc bardzo mi zalezy na w/w postach sa strony podane ale nie mam pojecia jak je (ugryz)
 

tomter

New member
Czy ktoś mógłby coś opowiedzieć o tym dvd bo zamierzam go kupić, czy czyta polskie napisy i czy można wgrać mu nowsze oprogramowanie?
 

kamcyk26

New member
Tak czyta polskie napisy. Nie slyszalem o jakims nowszym oprogramowaniu do tego odtwarzacza.

Jedyne problemy jakie sa z nim zwiazane to klatkowanie niektorych filmow DIVX , ok 10% (pomaga usuniecie PACKED BITSREAM). Nie da sie tez zwiekszyc czcionki napisow. Tu tez pomaga wczesniejsza obrobka na PC za pomoca programu sub2divx. Zajmuje to kilka minut ale problem rozwiazany.

Ma natomiast jedna bardzo wazna i przydatna opcje nie zawsze spotykana w innych odtwarzaczach tzn plynnie regulowany zoom w duzym zakresie.
 

kamcyk26

New member
Witam,Mam pytanko do uzytkownikow tego odtwarzacza. Zauwazylem maly problem z odczytem plyt DVD+RW. Tzn ogolnie je czyta, ale bardzo dlugo (kilkadziesiat sekund) trwa zaladowanie takiej plyty. Ta sama zawartosc na DVD-RW wczytuje sie blyskawicznie. Czy te odtwarzacze tak maja czy to moze jakas usterka?
 
Do góry