Piwnica - kino!!

krystoffos11

New member
Prosze Was o rade. Buduje dom i przeznaczylem piwnice na spelnienie swoich marzen czyli kino domowe. Jaki sprzet mi doradzacie (wiem ze zaraz padnie pytanie a ile mam na to kasy- odpowiem przewrotnie chce miec optymalne kino za jak najmniejsza kase!).
Szukam projektora (bedzie dosc ciemno w pokoju - jedno okienko z tylu) ekranu, DVD z wzmacniaczem ( na 8 kolumn oraz z mozliwoscia polaczenia zdekoderem TV cyfrowej) oraz kolumn.Podajcie prosze konkretne modele i przyblizona cene.

Dzieki
krystoffos
 

szarp

New member
hmm też o tym myślę. Ale do budowy domu jeszcze droga daleka...
Jak duże pomieszczenie mieć będziesz ?
 

M@rtinez

New member
Witaj



Dla mnie to niestety marzenia ale niedawno wyposażałem piwniczkę kolegi (robiłem za tzw Beta testera i tragarza)

Założenie było takie ...maksymalna jakość za rozsądne pieniądze (od razu zastrzegam że to moja opinia i oczywiście można się z tym nie zgodzić)

Tak więc

Wzmacniacz z certyfikatem THX Pioneer VSX-AX4AVi-S - ok 4,2 tys

Odtwarzacz DVD DV-989AVi-S - 4,4 tys

Projektor - PT-AE900E - ok 6,9 tys

Ekran ramowy stacjonarny (mat)- PROFrame 20/11 wym 200/112 - ok 4

tys



DVD z Projektorem połączono kablem HDMI - f-my ProfiGold

DVD z AMP. połączone kablem D-Link (1394) f-m ProfiGold

kolumny połączone kablami Monster za 45 zł za mb (typu nie pamiętam) ok 6 mm przekroju



Kolumny B&W seri 6XXX

przód 2 x DM 604

środek LCR-600

boki 2 X DM 603

tyły 2 x DM 602 + podstawki

Subwofer 2 x ASW-675

Ceny kolumn nie pamiętam ale było ok 20 tys



do tego doszedł kondycjoner i UPS - ceny nie pamiętam





Wrażeni ...bomba, super ekstra, wymiętka



oczywiście można było dostać np. Projektory wg mnie trochę fajniejsze ale i ceny były coraz wyższe ... a tak jest gdzie oglądnąć DVD na poziomie



oczywiście w cenę weszły jeszcze wykładzina (mocno włochata) boazeria , tkaniny na ścianę i super sofy



nie wiem czy pomogłem ale tyle wydziałem (i nosiłem :) )



Pozdrawiam

M@rtinez

Admin edit: proszę bezpodstawnie nie używać formatowania czcionki
 
Ostatnia edycja:

paradygma

New member
słuchaj jak chcesz mieć super kino proponuje abys skontaktował sie z kolesiami z Cinematica z Wrocławia. www.cinematic.pl chłopaki mają niezłą wiedze i naprawde super ceny. to co wiem to robią instalacje w całej polsce.
pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
PT-AE900 to dobry projektor.
Ekran z firmy AVERS mają dużo kombinacji, nawet różne materiały.
Harman i JBL Studio L, to zagra tak jak film tego wymaga.
 

krystoffos11

New member
Audiostyl Katowice

A tak sie zastanawiam.Moze ludzie z Audiostylu w K-wicach mi pomoga? Macie z nimi doswiadczenie?? Ile takie "doractwo"moze kosztowac.

pozdr
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Z tego co mówią to towar sprzedają powyżej detalu, przy imprezach instalacyjnych, a za instalacje to cena połowy towaru. Taki drogi full wypas, do którego dojdziesz sam.
 
Do góry