LG DVX9900H VS. panasonic s52

wielblad1

New member
Witam mam do kupienia wyzej wymienione modele w dobrej cenie prosze o opinie tv mam LG czy to ma jakies znaczenie?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
To, że masz tv LG nie ma większego znaczenia, poza sterowaniem tym samym pilotem.
W jakich cenach znalazłeś te DVD? Osobiście stawiam na Panasonica.
 

gufi

New member
Też planuję zakup Panasonica S52, tylko czekam na więcej opinii na jego temat. Gdzie znalazłeś za tą cenę?
 

mkocisz

New member
Dvd-s52

Czy ten Panasonic odtwarza xvid'a?
Czy jest przy nim możliwość upgradowania oprogramowania?
Czy dobrze sobie radzi z wyświatelaniem poslkich znaków?

Jestem zainteresowany jego zakupem, ale nigdzie na forum,
ani w sieci nie znalazłem odpowiedzi na te pytania?
 

smoku666

New member
od 4 miesiecy posiadam tego LG DVD, moje wrażenia sa pozytywne, tzn przyzwoity wygląd zewnetrzny, poprawne menu ekranowe, radzi sobie bezproblemowo z DIVX XVID,:hihi: Obraz i Audio puszczony do Plazmy przez HDMI jest pierwsza klasa, z upgr. oprogramowania tez nie ma problemu.

co do polskich czcionek w napisach to bywa różnie, ale w wiekszości jest ok.

mam z tym odtwarzaczem jeden maly problem, a mianowicie nie moge właczyc napisow txt gdy probuje oglądac jakis serial..
np. serial ABC DVDrip Xvid a napisy w *.txt , odcinki maja standardowo po 350MB, wiec na jedną płyte DVD nagrywam po 11 odcinków łacznie z napisami i VIDEO jest GIT ale brak napisów.... i nie moge ich właczyc...
i tu nie wiem czy ja robie cos nie tak czy moje dvd mnie nie lubi...:kom:

dodam jeszcze ze wszelekie inne filmy dvd czyta prwidłowo

EDIT:
LG DVX9900H -350zł
Panasonic S52 -400zł

wiec stawiam na LG, sprawdz sobie jeszcze ich parametry ale pewnie sa porównywalne lub identyczne, a jak dla mnie to DVX9900H wyglada duzo lepiej
 
Ostatnia edycja:

arktom1

New member
wielblad1 napisał:
Witam mam do kupienia wyzej wymienione modele w dobrej cenie prosze o opinie tv mam LG czy to ma jakies znaczenie?

Witaj wielblad1,
moi rodzice maja od 4 m-cy panasa s-52 i LCD LG. Wszystko funkcjonuje wysmienicie, obraz z DVD bomba, z kamery cyfrowej tez niezly. Nie sprawdzalem tego jeszcze pod wzgledem muzycznym, ale jeszcze to zrobie. Jedyna rzecz ktora mnie troche denerwuje to fakt, ze on trroche powoli reaguje na polecenia z pilota (ale jak slyszalem to domena wszystkich odtwarzaczy dvd nie wylaczajac denona za 1500 PLN)

Pozdrowienia
 

mkocisz

New member
s52

A co z wyświetlaniem polskich czcionek na s52? Poza tym, gdzies wyczytalem, ze na s52, podobnie jak na jego porzednikach s pewne problemy z wielkosci czcionki na divx? Ponoc wyswietla mala czcionka i nie da sie tego ni jak zmienic na wieksza...
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Polska czcionka jest. Co do wielkości liter to sa znośne chyba , że ktos ma mały tv. Dla mnie ważniejsza jest jakośc obrazu niż funkcje w cienkim divixie.
 
Do góry