Nowy recorder LG

jeff9

New member
Czy ktoś z szanownych forumowiczów słyszał (a może i widział) nową nagrywakę LG RH200MH? Kiedy to cudo będzie dostępne w Polsce i ewentualnie za ile?

Pozdrawiam
 

wlodek1001

New member
Lg Rh200mh

Planowana cena ok 2500 zł, kiedy będzie w sprzedaży, nie wiem.Więcej danych w publikacji VILLA Obraz&Dźwięk- cena 15 zł. Dołączona do tego jest płyta kalibracyjno testowa dvd. pozdrawiam
 

Andmat

New member
wlodek1001 napisał:
Planowana cena ok 2500 zł, kiedy będzie w sprzedaży, nie wiem.Więcej danych w publikacji VILLA Obraz&Dźwięk- cena 15 zł. Dołączona do tego jest płyta kalibracyjno testowa dvd. pozdrawiam

Nieeee.Ostateczna cena to........UWAGA!!!!!
1802zł wraz z kosztem wysyłki.Za tyle właśnie kupiłem i dzisiaj otrzymałem.
Pozdrawiam
PS
Jest niezła:D
 

nikro

New member
z tego co wyczytalem to nie obsluguja 5.1.... a jaka jakosc obrazu? LG jest porownywalne jakosciowo w wykonaniu do Panasonicow? ;)
 

Amix

New member
Jak to nie obsługuje ?
Oczywiście nie ma wbudowanego dekodera 5.1. ale wyjście coaxial i optyczne do ma i amplituner dekoduje sygnał z wyjść cyfrowych tej nagrywarki.
 
Ostatnia edycja:

Andmat

New member
irzi napisał:
Andmat : a gdzie kupiłeś ?

W sklepie;)
Internetowym ma się rozumieć:D
A tak dokładnie to tu http://www.rtvcentrum.com.pl/
Kłopot był tylko z kurierem......Masterlink zamienił przesyłki i czekałem 6 dni na towar.Poza tym drobnym incydentem mogę ich uczciwie polecić.Dzisiaj wpłata -jutro wysyłka.Towar ok z polską gwarancją i papierami.A sprzęcik rewelka.Porównanie do Panasa jak najbardziej możliwe,a cenowo na pewno wygrywa.Problemem jest tylko brak obsługi txt.w divix'ach (może będzie jakiś upgrade) i trochę mało intuicyjna obsługa.Reszta łącznie z designem REWELACJA.Obok plazmy LG prezentuje się jakby był to kompletny zestaw:)
Jakość po HDMI jest podobna jak po komponencie.Dla lajkonika:D za jakiego się w tej materii uważam gra to naprawdę super.
Jakby były jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem;)
 
Do góry