Jakie DVD ???

mobydick

New member
Witam,
Zastanawiam się nad zakupem DVD, i jak narazie najbardziej mnie zainteresował model DENON 1920...
Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat ?
Jest może coś ciekawszego w tej cenie ?
Jak zachwuje się skaler do 720p ?
Dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
 

wlodek1001

New member
jakie dvd?

mam denona 1920 i jestem z niego zadowolony. Skaler działa bdb, ale niestety obnaża słabej jakości nagrania dvd. Dobry obraz uzyskasz tylko z dobrego dvd, najlepiej 720 p. Wcześniej miałem Yamahę S 1500, też dobry tylko niestety był component. Denona mam podłączonego do LG 32LX2R przez HDMi/supra/. Z tego co wiem szykuje się wysyp dvd ze skaleram np Pioneer. Nawet tanie dvd WIWA HD 128 ma prosty skaler na komponencie.
Jedyny mankament Denona to dość tandetne wykonanie, po otwarciu szufladki widasć biały mechnizm, czego w Yamaha nie był. Oby dwa made in China.Pomimo to polecam, na i 3 letnia gwarancja od denona.Kłopot będzie z divixem, na stronie denona są jakieś wyjaśnienia, ale ja nie uznaję divixa więc nie jest to dla mnie proble. Pozdrawiam
 

solfa

New member
Bez reklam
jakie dvd

Ja tez z tym pytaniem.Co proponujecie do plasmy philipsa 42pf 9966/10.Czy tego denona o ktorym mowa a moze kissa dp-600.Zastanawiam tez sie czy HARMAN KARDON DVD 47 DVD Audio bylby niezly,a moze Toshiba HD-A1 HD DVD player bo jestem w stanach i cos bym sobie kupil bo jest w miare tanie o ile oczywiscie to by chodzilo u nas ?
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry