Jvc Ex A 10

henio21

New member
Witam
..chciałem prosic o rade ..zastanawiam sie nad kupnem kina domowego mam TV Loewe Aventos...pokój ..5x6m...ale tak nie za bardzo zona widzi duze kolumny w pokoju walcze cały czas..ale przegrywam...Dlatego chciałem zapytac kolegów o rade ..znalazłem swietnie wyglądający zestaw JVC EX A 10...i chciałem sie dowiedziec czy warto bo dosc drogi ..prawie 3tys...a własnie czy mozna do niego podłączyc subwoofer..i czy to ma sens..a moze dodatkowe głosniki ..tylko ze to miejsce..Prosze o rade moze ktos juz ma taki zestaw i jakie wrażenia ..
pozdr
henio21
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
EX A 10 JVC - to sprzet dla koneserów . Jakość dźwięku nie wybija szyb swoją mocą ale czystość porównywana była na specjalnym teście. Z płyty dvd audio leciał koncert skrzypcowy a obok skrzypaczka nagrodzona nagrodami międzynarodowymi grała to samo na skrzypcach -live. Porównaie wzbudzało szacunek.
Wieża ta pozwalała też na inny experyment.
Pełna sala / ok 150 osób/ Wszyscy rozmawiają - puszczony dźwięk pozwala ze szczegółami dojść do ucha mimo odległości / koniec sali /.Wyraźnie słychać zawartość piosenki.
Przy dobrej muzyce słychać wszystkie niuanse muzyki - w czystej formie.
Czy warto - zdecydowanie tak . Ale jest to wieża jednoosobowa -czyli nie nadaje się na dyskoteki.
pozdrawiam
 

henio21

New member
dalej pytanko..

..o własnie taki sprzet mi pasuje...a co z mozliwoscia podłaczenia subwoofera...czy to ma sens..i czy to da efekt kina domowego...
pozdr
henio21
 

GIMI

New member
Witam

Henio21 - jesli chcesz miec subwoofer i kino domowe to nie mysl o wiezy. Jesli chcesz miec wieze i sluchac dzwieku stereo na prostym sprzecie to pewnie dowolona (dobrej firmy) wieza Ci wystarczy.

Jesli myslisz o kinie domowym to sprawdz sobie system firmy BOSE Accoustimas 10 lub 15 (chyba ze maja jakies nowsze modele oznaczone wyzszymi cyferkami). Do tego przyda Ci sie jakis amplituner i w miare dobre DVD. Osobiscie wybrałbym Pioneera 915 lub 1015 i do tego jakies ciekawe DVD (jesli Pioneer to min. 585). W ten sposob stworzysz sobie super kino domowe.

Alternatywa dla TV Loewe moze tez byc Auro + Tremo, czyli Preceiver Auro (DVD + Amplituner w jednym urządzeniu) i do tego designerskie głośniki Tremo (Subwoofer z ceramiki Villroy&Boch). Wowczas sterowanie masz w jednym pilocie.

Wszystko jest kwestia kasy jaka chcesz wydac...

POzdrowienia

GIMI
 

henio21

New member
włanie ..masz racej poczytałem troche ..i masz swieta racje...tylko ten zestaw to piekny ..ale troche kosztuje...i tak prwde mówić w dobrej cenie to trudno co znależć..mysle o zakupach w necie...ale jakbys mogł polecic mi zestaw głosników..tak w cenie 2tys..tylko zeby nie były duze..no teraz wiem ze dobrze by było zeby były..ale walka z żona to nie sa przelewki..uwierz mi. Ampli i DVD..pasuje ten Pionek..super..a jeszce jedno ..słucham raczej muzyki ..własnie pop ..troche elektroniki czasem Pink floyd...takie tam w tym stylu...
dzieki
pozdr
henio21
 
Do góry