ONKYO HTE 502 POP SUB co myslicie ? przecena...

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Za taka cenę się nada, bardzo dobra elektronika, trochę cieńsze kolumny ale nie ma co się czepiać. Można taki zestaw wyrwac za 2500pln.
 

dinoo

New member
dzieki za info

a co do tej ceny 2500 to jest to cena z kablami ??? (w ofercie z linka kable sa zawarte w cenie)

druga kwestia to te kolumny ... z tego co przeczytalem na forum (wiem ...sam musze odsluchac) zadna rewelacja...
ale poniewaz bardzo zalezy mi na subie a nie chce wygac wiecej niz 2700...to chyba najlepszy wybor ? mam racje ?

ewentulanie zastanawiam sie nad rxv357,dvds557sr,amethyst ht20,sw011 za 2630 PLN

lub

RXV-357+DVD-557+NS-125F+NSP-125+YST-SW011 za 2800 (wiem wiem 100 wiecej niz mialo byc...)
co wy na to ? (slucham glownie u2, DM, radiohead)
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
2500 z przewodami, może nie z tymi ze zdjęcia jakie oferuje maxaudio sądze że oni tez z takimi nie sprzedają bo ten kabelek kosztuje więcej niż cały zestaw:)

kolumny z zestawu czyli maudio 501 sa robione w tej samej fabryce co amethysty , w dodatku amethysty sa pozbawione bocznego basiorka ktory jest w maudio

Co do wyboru innych zestawów to napisz jak duze masz pomieszczenie.
 

dinoo

New member
pokoj ma jakies 25 m2 ale polaczony jest z kuchnia ktora jest" z boku" w stosunku do tv i KD.
KD bedzie ustawione w prostokacie 4m x 3m po porawej stronie bedzie mniej wiecej taka sama powierzchnia...

koniecznie chece sub'a ! wiem ze moze jak kupie Quardale basu bedzie duzo ale nie chce czegos "prawie" chce suba ;)

ps

ile kosztuja kabelki do w/w zestawu ?
-wersja budzetowa
-wersja budzetowa ale da sie sluchac
-wersja budzetowa dobra jakos ale cena nie audiofilska

pss rozumiem ze pytanie o raty u Ciebie to na PW ?
 
Do góry