dvd z HDMI do plazmy

adrianus

New member
Chce zakupic razem z plazmą jakiś odtwarzacz.Wiem,że zaraz zaczniecie polecać Denona ,ale nie chcę wydawać tyle kaski.
Czy odtwarzacze Samsung lub LG do 700 stówek spełniają podstawowe potrzeby przy odtwarzaniu DVD z naszego regionu i regionu"1"?
Który z nich jest najlepszy ?
Wiem,że niektóre modele maja w komplecie kabel.Czy ktoś wie o jakiej długości?
Czy moze mi ktos wyjasnic odtwarzanie filmów HD z odtwarzacza?
Czy jesli wypale płytę z filmem i odtworzę na DVD połączonym przez HDMI to uzyskam obraz wysokiej rozdzielczości?
Czy odtwarzacz musi mieć możliwosc odtwarzania wmv HD?
A moze lepiej byloby bezposrednio odtwarzac taki film z laptopa i polaczyc go z plazmą?
Gubię się wtym wszytskim i proszę o odpowiedzi.
 

ZENiTH

New member
LG nie kupiłbym w życiu. Samsung słyszałem że cieszy się dobrą opinią, ale w modelu HD-950 jest porażka przy odtwarzaniu DIvX. Jeżeli obraz zapisany na DVD będzie cechował się bardzo wysoką rozdzielczością to taką a nawet lepszą otrzymasz przez HDMI.
 

ela

New member
ZENiTH
Lg ma niby lepsze paramety video, czy bedzie lepiej odtwarzal niz Samsung ?
Jak spisuje ci sie Samsung przez HDMI, naprawde ma taki super obraz ?
 

ZENiTH

New member
Nie wydaje mi się żeby LG chodził lepiej niż Samsung. Ten drugi mało chodzi u mnie przez HDMI. Bo używam upscalingu dla 757-Ai. Ale podłączyłem i testowałem, obraz jest wybitnie dobry ce****e się bardzo wysoką rozdzielczością, soczystymi kolorami o prawidłowych odcięciach. Jest bardzo wyraźny. Niestety ustępuje obrazowi z 757-Ai upscalowanemu do 1080i.
 
Do góry