Swiezo po kupnie LCD czas na DVD :)

jankos

New member
Witam :)
Jestem od kilku godzin posiadaczem :AMOI LC37AF1E 1920 x 1080 full HD :)
Nie zdązyłem jeszcze zakupic odtwarzacza dvd !!!, tak samo jak z LCD naczytalem sie troszke tutaj na forum o odtwarzaczach no i sie zaczytalem juz 2-3 dzien a TV stoi a kupka dvd do ogladania czeka hehe :)

Z tego co wyczytalem to wiele ludków poleca oto ten model SAMSUNG DVD HD950.
Nie znam sie zbytnio a interesuje mnie praktycznie ogladanie tylko i wylacznie DVD zadnych divixow nie mam zamiaru ogladac !!!
I ewentualnie te pliki .TS
Ktoś coś poleci wiecej czy brać tego SAMSUNG DVD HD950 ?
Cena 1000zl max 1500
Dziekuje z gory za kazdą opinie )
 

krytyk

New member
witam kolejnego posiadacza nowej marki,
i jak go oceniasz? napisz coś więcej, gdzie i za ile ....
 
Ostatnia edycja:

jankos

New member
:)

Kupiłem w digitalo za 8.499 :(
Podrozały pare zlotych bo duze zainteresowanie produktem no ale nie dziwie sie bo naprawde warto !!!!
Firma godna zaufania wsio zalatwiają jak nalezy ,servisy itp.
Napisze coś wiecej jak sie doczekam odtwarzacza dvd ..... mam nadzieje ze w sobote ;]
Tv praktycznie nie ogladam tylko tvn i polsat hehe no ale wygladaja teraz te kanaly duzo ladniej niz na moim starym Funaju 21' !!!
No i w końcu wiecej miejsca ,wisi na scianie !!!
Sam wygląd powala nic tylko siedziec i sie wpatrywać nawet na zgaszony .Pozdro ;]
 

adasko

New member
Witaj,

Ja też myślałem o denonie 1920, ale doczytałem na review's, że poprzedni model 1910 miał problemy z kością Układ Faroudja DCDi FLI 2301 (a ten model ma tą samą kość) w szarych i ciemnych obszarach obrazu pojawiały się pixle. Warto to sobie wyjaśnić przed zakupem.

Pozdr
 

dominek

New member
A ja od kilku dni jestem posiadaczem LG 42LB1R.Chciałbym go maksymalnie wykorzystać i nie bardzo wiem o wielu rzeczach.Mam też DVD przywiezione ze Stanów,który posiada wszystkie niezbędne złącza tzn.HDMI jak również Component.Mam pytanie w związku z tym,jakie płyty mogę odtwarzać czy muszą być w formacie HD oraz czy mogę nagrywać jakieś filmy z Emula w tym formacie oraz jakim ewentualnie programem mogę je zgrać na płytkę aby póżniej odtworzyć.Programem Nero zauważyłem nie ma różnicy.Obraz strasznie zadropiony.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Odtwarzacz DVD odtwarza, zgodnie z nazwą, płyty DVD. Na płyty i odtwarzacze HD musisz jeszcze poczekać. Nie zmienia to faktu, że ze złącza HDMI możesz korzystać.

ArtS :)
 
Do góry